ملاقات سفیر سوریه با نخست وزیر لبنان؛ تأکید بر برطرف تحریم سوریه و لبنان

به گزارش کنفرانس هکا، سفیر سوریه در اولین ملاقات خود با نخست وزیر جدید لبنان درباره لزوم برطرف تحریم ومحاصره لبنان و سوریه بحث و گفتگو کرد.

ملاقات سفیر سوریه با نخست وزیر لبنان؛ تأکید بر برطرف تحریم سوریه و لبنان

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، علی عبدالکریم علی سفیر سوریه در لبنان امروز (دوشنبه) برای اولین با حسان دیاب نخست وزیر لبنان ملاقات کرد تا هم تشکیل دولت جدید را تبریک بگوید و هم با وی گفتگو کند.

بر اساس گزارش وبگاه العهد، عبدالکریم علی پس از این ملاقات خاطرنشان کرد، در این ملاقات چشم اندازی درباره تحولات منطقه و سوریه ارائه نموده، خصوصا پس از اینکه سوریه توانسته در مناطق زیادی بر تروریسم پیروز گردد.

سفیر سوریه در ادامه بر برطرف تحریم ها، محاصره ای که لبنان و سوریه را آزار می دهد و موضوع آوارگان سوری در لبنان، اردن، ترکیه و تمام مناطق دیگر تأکید نموده است.

وی گفت: نخست وزیر دیاب نیز این موضوع را خاطرنشان کرد و به او پاسخ دادم دولت لبنان و تمام قوایی که می توانند در برطرف تحریم ها و محاصره لبنان و سوریه موثر باشند، باید اعمال فشار نمایند.

عبدالکریم علی این ملاقات با مفید خواند و توضیح داد: مردی غیور دیدم که دنبال برون رفت، ابزارهای قابل اجرا، نجات شرایط بحران زده در لبنان و رسیدن به راه خروج های مثبت در تعامل با دو کشور برادر ، دو ملت و خانواده های موجود در دو طرف مرز است.

ص

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8771

به "ملاقات سفیر سوریه با نخست وزیر لبنان؛ تأکید بر برطرف تحریم سوریه و لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات سفیر سوریه با نخست وزیر لبنان؛ تأکید بر برطرف تحریم سوریه و لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید