دیدار بازرس ارشد ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با استاندار بوشهر

به گزارش کنفرانس هکا، بازرس ارشد ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، که به بوشهر سفر نموده است، با استاندار بوشهر دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار بازرس ارشد ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با استاندار بوشهر

به گزارش خبرنگاران، سید کاظم خلدی نسب بازرس ارشد ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، با عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر دیدار و در این نشست درباره نحوه خدمات رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی با یکدیگر صحبت کردند.

خلدی نسب در این دیدار گفت: من بوشهر را در مبحث گردشگری بسیار غنی دیدم و هر نقطه از بوشهر با پتانسیل بالایی دراین حوزه می تواند آینده درخشانی در رونق صنعت گردشگری داشته باشد.

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر نیز در این نشست گفت: خوشحالم که سازمان میراث فرهنگی سال جاری نگاهی ویژه به استان بوشهر داشته است و از نزدیک شاهد فعالیت های این استان دراین حوزه بودیم.

گراوند اضافه کرد: با توجه به اقلیم استان های جنوبی باید نگاهی ویژه تر در مورد معرفی وحمایت از صنعت گردشگری در این استان صورت پذیرد زیرا بوشهر در جنوب کشور یک استان شاخص از لحاظ نشاط فرهنگی و جاذبه های فرهنگی با پتانسیل های بالا و فوق العاده است.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: خواست ما از سازمان میراث فرهنگی این است که بصورت خاص نسبت به حمایت از اقامتگاه های بومگردی و تاسیسات اقامتی استان بوشهر اقدام نمایند.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: میراث آریا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5044

به "دیدار بازرس ارشد ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با استاندار بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار بازرس ارشد ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با استاندار بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید