دیدار ایلخان نوری با رئیس فدراسیون جهانی غواصی

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ایران در حاشیه برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون جهانی غواصی (CMAS) با رئیس فدراسیون جهانی دیدار کرد.

دیدار ایلخان نوری با رئیس فدراسیون جهانی غواصی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون نجات غریق و غواصی، ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی جهموری اسلامی ایران و امیرحسین فروغ مسئول کمیته غواصی فدراسیون در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون جهانی غواصی که در شهر پوکت تایلند در جریان است با رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون جهانی دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست در خصوص توسعه رشته غواصی در ایران و نیز ارتباط گسترده تر با فدراسیون جهانی بحث و گفتگو شد.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران در این دیدار ضمن ابراز تمایل به ارتباط هرچه بیشتر با فدراسیون جهانی خاطر نشان کرد: رشته غواصی در ایران پتانسیل بسیاری زیادی در بخش همگانی و قهرمانی دارد و فدراسیون ایران نیز برای این رشته سرمایه گذاری ویژه ای را در نظر گرفته است.

رئیس فدراسیون جهانی غواصی نیز ضمن تبریک به ایلخان نوری برای انتخاب به عنوان ریاست فدراسیون اعلام کرد: بدون شک غواصی ایران ظرفیت زیادی برای رشد و پیشرفت دارد و ما هم در این بخش از همکاری هرچه بیشتر با فدراسیون ایران استقبال میکنیم.

همچنین در این دیدار رئیس فدراسیون جهانی غواصی به صورت رسمی از ایران برای حضور در مسابقات جهانی finswimming که به میزیانی صربستان برگزار می گردد، دعوت به عمل آورد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4384

به "دیدار ایلخان نوری با رئیس فدراسیون جهانی غواصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار ایلخان نوری با رئیس فدراسیون جهانی غواصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید