دو هیچ به نفع مردم

به گزارش کنفرانس هکا، بعد از اعلام لیست تأیید شدگان از طرف نهاد های نظارتی نام دو نماینده کرج، یعنی رئیس کمسیون شورا ها و رئیس کمسیون صنایع در لیست مذکور نبوده است.

دو هیچ به نفع مردم

گروه دانشگاه خبرنگاران - عماد هلالات؛* بعد از اعلام لیست تأیید شدگان از طرف نهاد های نظارتی نام دو نماینده کرج، یعنی رئیس کمسیون شورا ها و رئیس کمسیون صنایع در لیست مذکور نبوده است.

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان درباره رد صلاحیت شدن نمایندگان فعلی مجلس گفت: 90 نفر از نمایندگان فعلی مجلس از سوی هیئت های نظارت رد صلاحیت شدند که بیشتر آن ها به دلیل جرایم اقتصادی و سوءاستفاده اقتصادی و اقتصادی بوده است.

ایشان در ادامه افزودند که علت های مذکور را به اطلاع افرادی که تأیید صلاحیت نشدند رساندند.

این مجلس، مجلسی است که طی 4 سال پرتلاطم اقتصاد کشور، هیچ طرح اقتصادی برای حل مسائل معیشتی ملت نداشت، هیچ راهبردی برای تقویت فراوری نداشت، هیچ نظارتی بر دستگاه های اجرایی کشور و اجرای قوانین نداشت، هیچ برنامه ای برای شفافیت و مبارزه با مفاسد اقتصادی نداشت، در برابر فساد 200 هزار میلیارد تومانی دلار جهانگیری سکوت کرد و در برابر خسارت 200 هزار میلیارد تومانی بیژن زنگنه به کشور بعلت عدم اجرای هدفمندی یارانه سوخت فقط نگاه کرد.

مجلسی که هیچ گاه در طی فعالیت خود در رأس امور نبوده و با لابی گری مسئولین کمسیون ها با وزارت خانه ها و سازمان های زیر مجموعه دولت عملاً حرفی برای گفتن نداشت، مجلسی که نمایندگان در برابر استیضاح و سؤال از وزار براساس باند و جناح خود رفتار می کردند و مسائل مبتلابه مردم را در نظر نمی دریافتد.

نمایندگانی که چنان در عزل و نصب های أستانی و شهری، دخالت می کردند که هر هفته شاهد تحولات و تغییرات استانی و شهری بودیم که همه و همه به ضرر مردم و منافع شهری و استانی تمام می شد.

حال باید دید که این دو نماینده مجلس فعلی که در حال تقلا برای تأیید صلاحیت دریافت هستند و در این زمینه دست به هرکاری می زنند، آیا در مراحل بعدی تأیید صلاحیت میشوند یا خیر؟ و درهرحال چگونه جوابگوی این ابهامات نسبت به دوره مسئولیت خود خواهند بود؟ افکار عمومی منتظر جوابگویی است.

عماد هلالات- فعال دانشجویی دانشگاه خوارزمی

انتشار یادداشت های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط خبرنگاران نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه ها و فعالین دانشجویی است.

انتشار یادداشت های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط خبرنگاران نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه ها و فعالین دانشجویی است.

رپورتاژ رایگان: 10az10: آگهی رایگان، رپورتاژ رایگان، آگهی بنری ارزان، خرید بک لینک

روسیه: روسیه: سفر به کشور پهناور تزارها، مسکو، سن پطرزبورگ، سوچی و کازان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8246

به "دو هیچ به نفع مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو هیچ به نفع مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید