دفترچه نوبت بیستم آزمون ارشد فراگیر پیام نور منتشر شد

به گزارش کنفرانس هکا، دفترچه راهنمای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1398 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

دفترچه نوبت بیستم آزمون ارشد فراگیر پیام نور منتشر شد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور شامل تمامی رشته ها، شهریه و واحد های جذب دانشجو امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.snajesh.org قرار گرفته و داوطلبان از امروز می توانند مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل کرده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی این سازمان، اطلاعات لازم را بر اساس بند های برنامه نرم افزاری ثبت نام کنند.

مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1398 (نوبت بیستم) روز چهارشنبه هشتم آبان ماه خاتمه می پذیرد؛ بنابراین تمامی داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی هستند، می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، هر داوطلب براساس علاقه فقط می تواند در یک کدرشته امتحانی (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون)، ثبت نام و در امتحان مربوط شرکت کند. همچنین با توجه به تأثیر 20 درصدی معدل دوره کارشناسی، توصیه می شود که داوطلبان، معدل دوره کارشناسی خود را با توجه به توضیحات مندرج در دفترچه با دقت درج کنند چرا که معدل کارشناسی تراز شده و میانگین وزنی آن ها تأثیر 20 درصدی در نمره کل داوطلبان خواهد داشت.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 98 (نوبت بیستم) در روز جمعه مورخ 22 آذر ماه برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است که از روز سه شنبه 19 آذر تا روز پنجشنبه مورخ 21 آذر با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6753

به "دفترچه نوبت بیستم آزمون ارشد فراگیر پیام نور منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفترچه نوبت بیستم آزمون ارشد فراگیر پیام نور منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید