دعوای ترامپ و دموکرات های کنگره به فحاشی و توهین رسید

به گزارش کنفرانس هکا، فارس نوشت: در پی حمله لفظی رئیس جمهور ایالات متحده به رئیس مجلس نمایندگان این کشور در جلسه ای در کاخ سفید، دموکرات ها جلسه را ترک کردند.

دعوای ترامپ و دموکرات های کنگره به فحاشی و توهین رسید

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا می گوید در جلسه ای که روز چهارشنبه بین سران کنگره و دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مورد خروج نیروهای آمریکایی از سوریه در کاخ سفید برگزار گردید، متاسفانه دونالد ترامپ از کوره در رفته است.

بر اساس گزارش ان بی سی، رهبران دموکرات کنگره پس از آنکه نانسی پلوسی توسط ترامپ یک سیاستمدار درجه سوم خوانده شد، با عصبانیت جلسه را ترک نموده اند.

ترامپ از پلوسی بالاخص بابت اقدامات او در شروع روند تحقیقات برای استیضاحش به شدت عصبانی است و طی روزهای اخیر بارها از او به تندی انتقاد نموده است.

پیش از این جلسه مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب قطعنامه ای از تصمیم رئیس جمهور برای خارج نموده نیروهای آمریکایی از شمال سوریه انتقاد کرد. واشنگتن قرار است نیروهای خود را تنها در منطقه التنف حفظ کند. تعداد این نیروها به حدود 150 نفر می رسد.

پلوسی می گوید احتمالا رای مجلس نمایندگان آمریکا به این قطعنامه ترامپ را عصبانی نموده است. در این قطعنامه، تقریبا دو سوم نمایندگان جمهوری خواه نیز با تصمیم ترامپ مخالفت نموده اند. این قطعنامه با 354 رأی موافق در برابر 60 رأی مخالف به تصویب رسیده بود.

این قطعنامه، از دولت ترکیه می خواهد به عملیات نظامی خود در شمال شرق سوریه انتها دهد، از آمریکا می خواهد از شبه نظامیان کرد در سوریه حمایت کند و خواهان آن است که کاخ سفید طرحی روشن و ویژه برای شکست دائمی داعش ارائه کند.

64231

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6570

به "دعوای ترامپ و دموکرات های کنگره به فحاشی و توهین رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوای ترامپ و دموکرات های کنگره به فحاشی و توهین رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید