دستگیری 9 نفر از عوامل کانال اعمک و کانال های تلگرامی ضد امنیت ملی

به گزارش کنفرانس هکا، فرمانده انتظامی استان کردستان از دستگیری 9 نفر از عوامل کانال اعمک و سایر کانال های تلگرامی ضد امنیت ملی در استان کردستان اطلاع داد.

دستگیری 9 نفر از عوامل کانال اعمک و کانال های تلگرامی ضد امنیت ملی

به گزارش ایسنا، سردار علی آزادی امروز شنبه 6 مهر در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان کردستان اظهار کرد: کانال اعمک ابتدا فعالیت خود را با شعار افشای عملکرد مدیران استان کردستان شروع کرد که واقعیت این کانال تهمت و افترا به مدیران دستگاه های دولتی بود.

وی اضافه نمود: براساس شکایت شاکیان شامل 15 نفر شخص حقیقی و 10 نفر شخص حقوقی بر علیه این کانال، پیگیری در دستور کار پلیس فتا نهاده شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان عنوان نمود: بعد از آنالیز های لازم معین شد که گردانندگان این کانال افراد داخلی بوده اند که بعد از شناسایی 9 عنصر فعال کانال دستگیر شدند.

وی بیان کرد: افترا، تهمت، سلب آسایش عمومی، دلسرد کردن مردم نسبت به مدیران نظام، ارتباط با گروهک های معاند، اقدام علیه امنیت ملی به وسیله ارتباط با گروهک های معاند، افشای نام افراد وابسته به نظام برای راهنمایی اقدامات تروریستی، اختلافات قومی و مذهبی، اخاذی و تهدید از جمله جرائم عوامل این کانال است.

سردار آزادی، قلمفرسایی در سایت های آنتی دادگستری، آمدنیوز، اعمک، که سایه تی و ... از دیگر جرائم این افراد می باشد که در حال حاضر در بازداشت موقت بسر می برند.

وی بیان کرد: پیگیری تا رسیدگی نهایی پرونده و صدور حکم نهایی ادامه دارد که بعد از رسیدن به مرحله کیفرخواست در مورد پرونده این افراد اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6075

به "دستگیری 9 نفر از عوامل کانال اعمک و کانال های تلگرامی ضد امنیت ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 9 نفر از عوامل کانال اعمک و کانال های تلگرامی ضد امنیت ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید