دستگاه جدیدی که چمدانتان را می بندد

به گزارش کنفرانس هکا، وقتی صحبت از مسافرت می شود بستن چمدان می تواند یکی از آزار دهنده ترین کارها باشد. شما مجبورید سعی کنید نا همه لباس ها را طوری تا کنید تا چروک نشود و این زمان زیادی می خواهد.خوشبختانه ماشین جدیدی اختراع شده است تا همه این کارها را برای شما انجام دهد.

دستگاه جدیدی که چمدانتان را می بندد

Foldimate یک دستگاه اتوماتیک بسته بندی لباس است که تمام لباس های شما را دقیق تا می کند و تنها کاری که شما باید بکنید آن است که لباس هایتان را درون چمدان قرار دهید . برای استفاده از آن باید لباس های خود را در گیره های دستگاه آویزان کنید و آن بقیه کارها را انجام می دهد . علاوه بر تا کردن ، لباس ها را بخار می دهد و عطر خوش بویی هم با آنها می زند ، تا وقتی به مقصد خود می رسید لباس هایتان تازه و خوش بو باشند .

در ویدئویی که از طریق شرکت سازنده پخش شده نشان می دهد که Foldimate چگونه عمل می کند و شرکت می گوید : تصور کنید تا لباس های خود را به دوستی می دهید که برای شما آنها را مرتب می کند.این ماشین جوری طراحی شده که می توانید لباس های خود را از هر دوسمت همزمان آویزان کنید و این عمل فرایند کار را سریع و راحت می سازد . ما اختراعی را ثبت کرده ایم که بالاخره اجازه داشتن یک ماشین جمع و جور و مقرون به صرفه را به همه ما داده است.

دقت مکانیسم این دستگاه در حال حاضر در حال بهبود است و انتظار می رود تا در سال 2017 آماده فروش شود و قیمت تقریبی آن بین 700 تا 850 دلار برآورد شده است.

منبع : Travelandleisure

منبع: الی گشت
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13574

به "دستگاه جدیدی که چمدانتان را می بندد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه جدیدی که چمدانتان را می بندد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید