دریافت ضمانت اقتصادی از تیم های لیگ برتر تیروکمان

به گزارش کنفرانس هکا، مسوول کمیته مسابقات فدراسیون تیروکمان با اشاره به اعلام آمادگی بعضی تیم ها در نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان گفت: لیگ برتر تیروکمان 22 مرداد قرعه کشی و مسابقات از 15 شهریور در رشته های ریکرو و کامپوند زنان و مردان شروع می گردد.

دریافت ضمانت اقتصادی از تیم های لیگ برتر تیروکمان

محبوبه شهریاری در گفت وگو با خبرنگاران، درباره نهمین دوره رقابت های لیگ برتر تیروکمان اظهار کرد: پیش از این قرار بود زمان قرعه کشی نهمین دوره مسابقات لیگ برتر تیروکمان 24 تیر باشد اما به دلیل یکسری مسائل به تیم ها فرصت دادیم تا 19 مرداد آمادگی خود را برای شرکت در لیگ اعلام نمایند و 22 مرداد قرعه کشی لیگ انجام خواهد شد. همچنین این دوره از رقابتهای لیگ از 15 شهریور به طور رسمی شروع می گردد.

وی با اشاره به افزایش تعداد تیم های ریکرو و کامپوند زنان و مردان در این دوره از رقابتهای لیگ برتر تیروکمان گفت: سال جاری شاهد اعلام آمادگی تیم های بیشتری در نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان بودیم و تصور بر این است که در این دوره شاهد برگزاری لیگی پویا و باکیفیت باشیم. البته برای اینکه سال جاری تیم ها منظم تر در لیگ شرکت نمایند و در میانه راه از لیگ کناره گیری ننمایند از تمام تیم های شرکت نماینده ضمانت اقتصادی در قالب سفته به مبلغ 50 میلیون ریال دریافت خواهیم کرد تا لیگ از ثبات لازم برخوردار باشد.

مسؤول برگزاری مسابقات لیگ برتر تیروکمان در پاسخ به این پرسش که سال جاری مبلغ ورودی برای شرکت در لیگ از سوی سازمان لیگ چه مقدار مشخص شده است، توضیح داد: هر تیمی برای شرکت در رقابت های لیگ برتر تیروکمان باید مبلغ 2 میلیون تومان ورودی پرداخت کند که این مبلغ به حساب فدراسیون واریز خواهد شد.

شهریاری همچنین در پاسخ به این پرسش که شرایط لیگ را سال جاری چگونه ارزیابی می کنید، اضافه نمود: سال جاری لیگ از شرایط بهتری برخوردار است، زیرا اکثر تیم هایی که تا به امروز اعلام آمادگی کردند بیشتر بازیکنان آنها را ملی پوشان تشکیل می دهند که این امر در افزایش کیفیت و پویایی لیگ بسیار مؤثر است. هر چند تیم ها تا 19 مرداد فرصت دارند آمادگی خود را برای شرکت در لیگ اعلام نمایند و هنوز آمار دقیقی از تعداد تیم های شرکت نماینده نداریم.

وی در انتها گفت: رقابت ها سال جاری به صورت دوره ای و متمرکز در سایت تیروکمان برگزار خواهد شد به طوری که هر هفته 4 تیم میزبان رقابت های لیگ برتر تیروکمان در سایت آزادی خواهند بود.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4103

به "دریافت ضمانت اقتصادی از تیم های لیگ برتر تیروکمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت ضمانت اقتصادی از تیم های لیگ برتر تیروکمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید