درخواست نماینده مردم مهریز برای افزایش امنیت در حوزه انتخابیه خود

به گزارش کنفرانس هکا، یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با انتقاد از رویکرد مسئولین نسبت به موضع آلودگی هوا اظهار کرد: می خواهید این موضوع را با آقای اردوغان رییس جمهور ترکیه یا با شهردار استانبول درمیان بگذاریم؟

درخواست نماینده مردم مهریز برای افزایش امنیت در حوزه انتخابیه خود

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم مهریز در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به وزیر کشور و نیروی انتظامی گفت: در بسیاری از مناطق و روستاها سرقت به شکل چشمگیری افزایش یافته، مردم و کشاورزان وقت گذاشته و زحمت می کشند ولی سرمایه حاصل دسترنجشان را یک شبه می برند، در یکی از مناطق فردی گفت شبانه 30 راس گوسفند من را بردند، گاهی پمپ آب را سرقت می نمایند.

وی اضافه کرد: به شکل شدیدی این سرقت ها افزایش پیدا نموده است، مردم چه ابزاری دارند؟ نیروی انتظامی باید به این موضوع ورود کند، به گونه ای خدمت رسانی نمایند تا حقوق اقشار ضعیف به خصوص در روستاها حفظ گردد.

صباغیان در ادامه عنوان نمود: آلودگی هوا مردم را از بین می برد و هزاران سال در هر روز عمر چندین میلیون انسان کوتاه می گردد، ما در مجلس هستیم و هوا خوب است اما کارگری که باید در فضای باز کار کند باید چه کند؟ باید این کار را به چه کسی بگوییم؟ می خواهید این موضوع را با آقای اردوغان رییس جمهور ترکیه یا با شهردار استانبول درمیان بگذاریم و بگوییم این کار را انجام دهند؟ شهردار و شورای شهر تهران باید به این موضع اهمیت بدهند.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7907

به "درخواست نماینده مردم مهریز برای افزایش امنیت در حوزه انتخابیه خود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست نماینده مردم مهریز برای افزایش امنیت در حوزه انتخابیه خود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید