خلیل زاده: استراماچونی می تواند در استقلال جهش ایجاد کند، حسینی و غفوری ماندنی هستند

به گزارش کنفرانس هکا، اسماعیل خلیل زاده، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال معتقد است که با آنالیز های اجرا شده، استراماچونی می تواند در استقلال جهشی ایجاد کند.

خلیل زاده: استراماچونی می تواند در استقلال جهش ایجاد کند، حسینی و غفوری ماندنی هستند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد مصاحبه های متناقض اعضای هیئت مدیره این باشگاه گفت: بنده در مصاحبه هایم فقط آن چیزی که در جلسات می شنوم و واقعیت است را مطرح می کنم. حالا اینکه چرا من مصاحبه کردم، به این دلیل بود که بعضی دوستان صحبت هایی خلاف واقع را علیه بنده مطرح نموده بودند که تصمیم گرفتم مصاحبه ای داشته باشم. چون من مسئولیت مالی هم دارم و رئیس اتاق تعاون تهران هستم به همین دلیل احتیاج بود با برگزاری نشست خبری، به سؤالات پاسخ بدهم.

وی اضافه کرد: حتی امروز هم که به مراسم معارفه آقای استراماچونی می آمدم، باز هم بعضی خبری جعلی را پخش کردند و ما هم چون کار مالی می کنیم، مجبور هستیم برای پاسخگویی به مردم و شفاف سازی مسائل را بگوییم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به این مسئله که آیا حضور دستیاران ایرانی در کنار استراماچونی قطعی است، گفت: آن چیزی که رخ داده است و تا جایی که من می دانم، تصمیماتی گرفته شده، اما قطعیت پیدا ننموده است.

خلیل زاده در مورد بحث محکومیتش در دادگاه اظهار داشت: بنده رئیس اتاق تعاون تهران هستم که در این سمت، بعضی پس از تصمیم گیری ها شکایت هایی دارند و ما هم باید به شکایت ها پاسخ بدهیم. وقتی رئیس اتاق تعاون هستیم و کار اجرایی می کنیم، افراد می روند شکایت می نمایند و حضور ما هم در دادگاه به خاطر محکومیت نیست، بلکه برای پاسخگویی است. این مسائل ارتباطی به محکومیت ندارد و شایعه است و پخش کردن این شایعه هم کاری خلاف اخلاق است.

وی در واکنش به این سؤال که آیا استراماچونی می تواند در استقلال پیروز گردد و چه نظری در مورد او دارد، گفت: بله، می توانند پیروز شوند. من نظر فنی نمی دهم و فقط از آنجایی که در هیئت مدیره این مسئله را آنالیز می کردیم و دوستان مسائل فنی را می گفتند، به این نتیجه رسیده ایم که او می تواند جهشی در استقلال ایجاد کند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره ماجرای تمدید قرارداد سیدحسین حسینی و وریا غفوری و اینکه گفته می گردد حسینی برای ماندن در این تیم 2.5 میلیارد تومان تخفیف به باشگاه داده است، توضیح داد: مسئول این کار آقایان منزوی و فتحی هستند که براساس مصوبه هیئت مدیره با بازیکنان صحبت می نمایند. من در جریان مذاکرات نیستم. شما می توانید از آقایان فتحی و منزوی این سؤالات را داشته باشید، اما فکر می کنیم این دو نفر در استقلال می مانند.

خلیل زاده در سرانجام گفت: خودم می خواهم به سؤالی هم پاسخ بدهم و آن هم مربوط به شایعاتی است که علیه بنده به راه افتاده است. قطعاً در این مورد شکایت خواهم کرد.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3821

به "خلیل زاده: استراماچونی می تواند در استقلال جهش ایجاد کند، حسینی و غفوری ماندنی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: استراماچونی می تواند در استقلال جهش ایجاد کند، حسینی و غفوری ماندنی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید