خبر خوش کی روش برای یحیی و پرسپولیس از اتریش

به گزارش کنفرانس هکا، وحید امیری یکی از سرشناس ترین مصدومان فوتبال ایران طی ماه های اخیر بود. ستاره پرسپولیس در اردیبهشت و در جریان رقابت های لیگ بیست ویکم، در مصاف با تیم ذوب آهن از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شد و پس از آنالیز های اجرا شده، معین شد که دیسک کمر وحید امیری پاره شده و ستاره باتجربه سرخ پوشان مرکز باید دوره ای طولانی را دور از میادین باشد. حتی گفته می شد شاید او نتواند در جام جهانی همراه ایران باشد، اما دوره نقاهت ستاره پرسپولیس کمتر از زمان پیش بینی شده بود.

خبر خوش کی روش برای یحیی و پرسپولیس از اتریش

امیری با گذشت 4 ماه توانست به تمرینات گروهی پرسپولیس اضافه گردد و حتی از سوی کارلوس کی روش هم به اردوی تیم ملی فراخوانده شد و همراه ملی پوشان به اتریش هم سفر کرد تا بتواند شانس بازی مقابل تیم های ملی اروگوئه و سنگال داشته باشد. نکته جالب توجه این که وحید امیری هم در دوره دراگان اسکوچیچ و هم در دوره کارلوس کی روش، مهره ای قابل اعتماد برای کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران است.

فرصت 5 دقیقه ای بعد از غیبت 5 ماهه

کارلوس کی روش در شرایطی که تیم ملی ایران توانسته بود با یک گل از تیم ملی اروگوئه در مسابقه تدارکاتی پیش بیفتد، تصمیم گرفت تا شرایط فنی و آمادگی فنی امیری را هم بیازماید و ستاره 34 ساله پرسپولیس را به جای سامان قدوس به میدان فرستاد. امیری که در دقیقه 87 به جای قدوس وارد ترکیب ایران شد، با توجه به زمان های تلف شده حدوداً 5 دقیقه فرصت بازی به دست آورد تا بتواند بعد از حدود 5 ماه دوری از میادین، در یک مسابقه بازهم به میدان برود.

کی روش در تصمیمی ویژه، وحید امیری را در پست وینگر به کار گرفت تا نشان بدهد می خواهد از امیری در برنامه های تهاجمی تیم خود استفاده کند. ستاره باتجربه پرسپولیس در دوره دراگان اسکوچیچ، در پست های متعددی به کار گرفته می شد و حتی سابقه بازی در پست دفاع چپ و هافبک میانی را در کارنامه اش دارد!

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 4 مهر 1401 بروزرسانی: 4 مهر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13973

به "خبر خوش کی روش برای یحیی و پرسپولیس از اتریش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش کی روش برای یحیی و پرسپولیس از اتریش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید