خبرنگاران کمیته بین المللی المپیک: هیچ نیازی به اتخاذ تصمیم جدی در خصوص توکیو2020 نیست

به گزارش کنفرانس هکا، تهران- خبرنگاران- کمیته بین المللی المپیک خاطرنشان کرد که این نهاد در مقطع فعلی هیچ برنامه ای برای اتخاذ تصمیمی قابل ملاحظه و جدی در خصوص المپیک توکیو نداشته و به طور کامل به برگزاری این رویداد در موعد مقرر متعهد است.

خبرنگاران کمیته بین المللی المپیک: هیچ نیازی به اتخاذ تصمیم جدی در خصوص توکیو2020 نیست

این نهاد بین المللی بدنبال بحث و گفتگو با فدراسیون های ورزشی بین المللی طی بیانیه ای خاطرنشان کرد که به دلیل تاثیرات ناشی از شیوع کرونا احتیاج به تغییرات در مراحل انتخابی المپیک 2020 وجود دارد اما این تورنمنت طبق برنامه از 24 جولای تا 9 آگوست برگزار می گردد.

در بیانیه کمیته بین المللی المپیک آمده است: آ.او.سی کاملا به بازی های المپیک 2020 توکیو متعهد مانده و در فاصله بیش از چهار ماه تا شروع این رویداد، در برهه کنونی هیچ احتیاجی برای اتخاذ تصمیمی قابل ملاحظه در خصوص آن نمی بیند. هر گونه حدس در مقطع فعلی زیان بخش خواهد بود.

کمیته بین المللی المپیک ورزشکاران را ترغیب کرد تا همچنان به بهترین شکل ممکن به آماده سازی خود برای حضور در المپیک 2020 توکیو ادامه دهند؛ این در حالی است که تنها چند ساعت پیش اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برگزاری رقابت های جام ملت های اروپا را از امسال به سال 2021 موکول کرد.

مسابقات ورزشی کسب سهمیه المپیک در بسیاری از نقاط دنیا لغو شده یا به تعویق افتاده اند و در نتیجه آن انتخابی المپیک دچار آشفتگی شده است.

تاکنونی 54 درصد از 11 هزار ورزشکار سهمیه المپیک خود را قطعی نموده اند.

این کمیته در ادامه تاکید نمود: برای 43 درصد سهمیه باقی مانده، کمیته بین المللی المپیک به منظور اعمال هرگونه تغییرات ضروری و عملی در راستای تطبیق پذیری فدراسیون های بین المللی با سیستم های اعطای سهمیه آنها برای المپیک 2020 همکاری خواهد نمود. آی.او.سی اطمینان دارد که بسیاری از اقداماتی که توسط بسیاری از مقامات در سرتاسر دنیا اتخاذ می گردد، به مهار کووید-19 یاری خواهد نمود.

مجله آزات وب: مجله آموزشی توسعه اسکریپت های تحت وب

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: ایرنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9316

به "خبرنگاران کمیته بین المللی المپیک: هیچ نیازی به اتخاذ تصمیم جدی در خصوص توکیو2020 نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمیته بین المللی المپیک: هیچ نیازی به اتخاذ تصمیم جدی در خصوص توکیو2020 نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید