خبرنگاران سیلاب زمین های کشاورزی کوهرنگ را تخریب کرد

به گزارش کنفرانس هکا، شهرکرد- خبرنگاران- فرماندار کوهرنگ با اشاره به شدت دریافت حجم سیلاب در این شهرستان، گفت: با وجود اینکه هنوز آسیبی به واحدهای مسکونی این شهرستان وارد نشده اما سیلاب زمین های کشاورزی را فرا گرفته و منجر به تخریب تاسیسات آن شده است.

خبرنگاران سیلاب زمین های کشاورزی کوهرنگ را تخریب کرد

هوشنگ مصطفوی شامگاه سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: حجم سیلاب با گذشت 24 ساعت از زمان آغاز بارش ها در شهرستان کوهرنگ، بیشتر شده است و همه شهرستان را فرا گرفته است.

وی میزان بارش های 24 ساعت اخیر این شهرستان را 140 میلیمتر گفت و گفت: طبق پیش بینی هواشناسی میزان بارش ها در بخش بازفت به 250 میلیمتر و در مرکز شهرکرد به 200 میلیمتر می رسد.

مصطفوی از سقوط بهمن در گردنه لبد این شهرستان خبر داد و گفت: این موضوع برای ساعاتی تردد در این گردنه را غیرممکن کرد که با تلاش راهداران مشکل برطرف شده است.

فرماندار شهرستان کوهرنگ، ریزش کوه در محور بازفت به خوزستان را از دیگر حوادث این شهرستان گفت و گفت: این محور ریزش برداری شده و محدودیتی برای تردد وجود ندارد.

مصطفوی با بیان اینکه تمامی محورهای ارتباطی این شهرستان باز و تردد در آن امکانپذیر است، گفت: با توجه به پیش بینی بارش برف از نیمه های امشب، امکان اختلال در ترددها وجود دارد.

وی اضافه نمود: تمامی دستگاه های خدمات رسان در شهرستان در حالت آماده باش قرار دارند.

به گزارش خبرنگاران، در پی وقوع سیلاب روز سه شنبه در شهرستان کوهرنگ، اهالی 8 روستای این شهرستان خروج اضطرای داده شدند و در مکان امن ساکن شده اند.

شهرستان کوهرنگ از مناطق برف گیر استان چهارمحال و بختیاری در 90 کیلومتری مرکز این استان قرار گرفته است.

بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری بارش ها تا اواسط روز چهارشنبه در این استان تداوم دارد و برای شهرستان کوهرنگ بیش از 200 میلیمتر بارش پیش بینی شده است.

مجله عکسها: مجله تفریحی و سرگرمی عکسها

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8793

به "خبرنگاران سیلاب زمین های کشاورزی کوهرنگ را تخریب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سیلاب زمین های کشاورزی کوهرنگ را تخریب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید