خبرنگاران سخنی از یک فرهنگی با الهیار

به گزارش کنفرانس هکا، تهران- خبرنگاران- نقل است که پریشان حالی از روی آزار به اهالی محل می گفت که سر کوچه ما آش نذری می دهند. بعد از ساعتی که هجوم مردم به سمت کوچه را که دید خودش هم باورش شد و کاسه در دست به سمت کوچه می دوید.

خبرنگاران سخنی از یک فرهنگی با الهیار

آقای علی الهیار ترکمن معاونت محترم وزارت آموزش و پرورش، چهارشنبه شب گذشته در صداوسیما برای چندمین بار مصاحبه شما در خصوص افزایش حقوق یک ونیم الی دو میلیونی فرهنگیان پخش شد که خشم و ناراحتی این قشر همیشه مظلوم را در پی داشت.

فرمایشات شما با واقعیت بسیار بسیار فاصله دارد. شما صحبت از افزایش 50 درصدی حقوق فرهنگیان می کنید در صورتی که با حذف نظام رتبه بندی معلمان عملا این افزایش حقوق بسیار ناچیز است و حتی به نصف آن رقمی که شما اعلام نموده اید هم نمی رسد.

بنده همکارانی را می شناسم که این افزایش برای آنها به 10هزار تومان هم نمی رسد. به عنوان یک دبیر با 17 سال سابقه مبلغی برابر با 477 هزار تومان افزایش حقوق داشته ام. آیا این رقم برابر با افزایش 50 درصد است؟

شما معلمین را متهم به ناآگاهی از قوانین نموده اید. هدفتان از این دست مصاحبه ها را نمی دانم ولی آرزو می کنم هرچه سریعتر رنجش جامعه معلمین این کشور را از مصاحبه های روزانه و مکرر خود درک کنید.

سوالی که ذهن من و بسیاری از همکاران بنده را مشغول خود ساخته این است که چرا وزارتخانه ها و ارگان های دیگر افزایش حقوق کارکنان خود را رسانه ای نمی نمایند. چرا شما و دیگر مسئولان آموزش و پرورش همیشه در خط اول مقدم رسانه ها حضور بهم رسانده اید!!

متاسفانه بسیاری از اطلاعاتی که در مور افزایش حقوق فرهنگیان در این مصاحبه ها به سمع و نظر مردم می رسد کاملا نادرست است و این بزرگترین جفا در حق این قشر همیشه مظلوم است.

مجله آزات وب: مجله آموزشی توسعه اسکریپت های تحت وب

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: ایرنا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9025

به "خبرنگاران سخنی از یک فرهنگی با الهیار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سخنی از یک فرهنگی با الهیار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید