خبرنگاران زمان فرایند اخذ رای در چهارمحال و بختیاری به پایان رسید

به گزارش کنفرانس هکا، شهرکرد- خبرنگاران- رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت:زمان ورود به شعب اخذ رای و فرایند اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تمامی 4 حوزه انتخابیه این استان به انتها رسید.

خبرنگاران زمان فرایند اخذ رای در چهارمحال و بختیاری به پایان رسید

جعفر مردانی گرم دره شامگاه جمعه به خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با قدردانی از مردم ولایت مدار استان در خلق حماسه ای دیگر تاکید کرد:با انتها یافتن زمان اخذ رای در حوزه انتخابیه شهرکرد، سامان و بن در ساعت 10 روز دوم اسفندماه، فرایند رای گیری در این استان به انتها رسید.

وی گفت: قرار شده است تمامی افراد واجد شرایطی که در صف انتظار رای دادن هستند به داخل شعبه اخذ رای هدایت و در مراحل رای گیری قرار گرفته و درب شعب بسته شود.

به گفته وی، با توجه به درخواست های فرمانداران حوزه های انتخابیه شهرستان های این استان مبنی بر تمدید مدت زمان اخذ رای و نظر به موافقت وزیر کشور به استناد تبصره 4 ماده 10 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی زمان رای گیری در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرکرد، سامان و بن 4 به مدت ساعت یعنی تا ساعت 22 (10 شب)، حوزه انتخابیه شهرستان بروجن به مدت 3 ساعت یعتی تا ساعت 21 (9 شب) و حوزه انتخابیه شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار یک ساعت یعنی تا ساعت 19 (7 شب) تمدید شد.

وی اضافه نمود: انتخابات مجلس یازدهم در حوزه های انتخابیه شهرستان های لردگان و خانمیرزا با توجه به درخواست فرمانداران این شهرستان ها اخذ رای تمدید نشد و در همان مدت زمان قانونی یعنی تا ساعت 18 (6 عصر) به انتها رسید.

مردانی گرم دره شرح داد: هم اینک در تمامی 4 حوزه انتخابیه چهارمحال و بختیاری شامل شهرستان های شهرکرد، سامان و بن، بروجن، لردگان و خانمیرزا و همچنین اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار مرحله رای گیری به انتها رسیده است.

به گزارش خبرنگاران، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز جمعه دوم اسفند همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

مردم چهارمحال و بختیاری 4 نفر را برای حضور در مجلس یازدهم انتخاب می کنند.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8707

به "خبرنگاران زمان فرایند اخذ رای در چهارمحال و بختیاری به پایان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زمان فرایند اخذ رای در چهارمحال و بختیاری به پایان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید