خبرنگاران رییس فدراسیون دوچرخه سواری: همدان به روزهای اوج بازگردد

به گزارش کنفرانس هکا، همدان- خبرنگاران- رییس فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: انتظار داریم مجموعه دوچرخه سواری همدان با برنامه ریزی و کوشش بیشتر شرایط بازگشت به روزهای اوج خود در را کشور پیدا کند.

خبرنگاران رییس فدراسیون دوچرخه سواری: همدان به روزهای اوج بازگردد

خسرو قمری روز چهارشنبه در مجمع انتخابات رییس جدید هیات دوچرخه سواری همدان گفت: تعامل و همکاری تمامی ارکان هیات در راستای رشد و توسعه دوچرخه سواری این استان بسیار لازم است.

وی اضافه نمود: وفاق و همدلی رمز موفقیت کار گروهی در ورزش است و انتظار ما بازگرداندن همدان به صندلی اصلی رشته دوچرخه سواری است.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری کشور بیان نمود: رسیدگی به شرایط هیات های شهرستان و تقویت کیفی و کمی آنها، استعدادیابی حرفه ای و همگانی دوچرخه سواری و احیای تور دوچرخه سواری همدان از جمله انتظارهای فدراسیون از این استان است.

وی اعلام نمود: دوچرخه سواری همدان در گذشته صندلی خوبی در کشور داشت و باید این مهم با کوشش و برنامه ریزی مجمع انتخاب شده بازهم احیا گردد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز در این نشست گفت: دوچرخه سواری از رشته های پراستقبال همدانی ها است که باید شرایط مطلوب خود را بازهم به دست آورد.

محسن جهانشیر با تاکید بر لزوم استعدادیابی در دوچرخه سواری گفت: با اجرای طرح استعدادیابی در رشته دوچرخه سواری می توان ضمن پرورش و شکوفایی نخبه ها، شرایط قهرمانی و مدال آوری را در این ورزش مهیا ساخت.

وی ترویج ورزش همگانی را خواهان شد و اضافه نمود: در کنار ورزش قهرمانی باید در همگانی شدن این رشته ورزشی اقدام همه جانبه صورت بگیرد.

تاجبخشیان سکاندار دوچرخه سواری همدان

رییس جدید هیات دوچرخه سواری همدان با برگزاری مجمع انتخاباتی با کسب بیشترین آرا معرفی گردید.

مجمع انتخابات هیات دوچرخه سواری استان همدان امروز با حضور خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری کشور و محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان همدان برگزار گردید.

در این مجمع رامین تاجبخشیان با کسب 10 رای از 11 رای ماخوذه به مدت چهار سال در ریاست هیات دوچرخه سواری استان همدان منصوب شد.

پیش از این کیوان گردان ریاست هیات دوچرخه سواری استان همدان را برعهده داشت که به دلیل انتقال شغلی به تهران، کناره گیری کرد.

هم اینک 200 دوچرخه سوار در استان همدان فعالیت دارند.

رپورتاژ آگهی: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9179

به "خبرنگاران رییس فدراسیون دوچرخه سواری: همدان به روزهای اوج بازگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رییس فدراسیون دوچرخه سواری: همدان به روزهای اوج بازگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید