خبرنگاران برپایی پنج آشپزخانه اطعام مهدوی در زنجان

به گزارش کنفرانس هکا، زنجان - خبرنگاران - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از برپایی و راه اندازی پنج آشپزخانه اطعام مهدوی به مناسبت ماه مبارک رمضان در این استان اطلاع داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی اجرا شده قرار است طی ماه رمضان دست کم 60هزار پرس غذای گرم طبخ و بین نیازمندان توزیع گردد.

خبرنگاران برپایی پنج آشپزخانه اطعام مهدوی در زنجان

راهنمایی صفری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: از ابتدای ماه رمضان تا به امروز بیش از 18هزار پرس غذای گرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی طبخ و با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی بین نیازمندان در مناطق مختلف استان توزیع شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر توزیع غذای گرم، تامین و توزیع بسته های معیشتی نیز در دستور کار قراردارد و برنامه ریزی شده تا انتها ماه مبارک رمضان 27هزار و500 بسته معیشتی در اختیار نیازمندان در استان قرار داده گردد.

صفری با بیان اینکه تا به امروز 12هزار سبد معیشتی بین خانواده های نیازمند توزیع شده است، گفت: از محل یاری های مردمی در رزمایش همدلی برای مواسات و یاری مؤمنانه به نیازمندان، تا به امروز 74رأس گوسفند، هشت رأس گوساله و یک هزار و 258 کیلوگرم گوشت گرم نیز با رعایت اصول بهداشتی ذبح و در بین نیازمندان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان با بیان اینکه ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری در ماه مبارک رمضان آماده دریافت یاری های خیران و نیکوکاران هستند، گفت: مردم خیر و نوع دوست استان می توانند یاری های نقدی خود را با شماره گیری کد دستوری #024*8877*، و شماره کارت مجازی 0420-5003-9979-6037 بانک ملی به نام کمیته امداد پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است بیش از 28 هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر 55هزار نفر از خدمات کمیته امداد در قالب یاری معیشت بگیر و غیریاری معیشت بگیر در استان زنجان بهره مند هستند.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 10421

به "خبرنگاران برپایی پنج آشپزخانه اطعام مهدوی در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برپایی پنج آشپزخانه اطعام مهدوی در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید