حقوق کارمندان در سال 1401 چقدر است؟

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، مبلغ حقوق کارمندان در سال 1401 چقدر است؟

حقوق کارمندان در سال 1401 چقدر است؟

به نقل از فارس، به گفته عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با پیگیری های مجلس شورای اسلامی حقوق کارکنان دولت در سال آینده با رشد 25 درصدی روبرو شده و حداقل حقوق آنان پنج میلیون و 600 هزار تومان است.

حسن محمدیاری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حقوق کارکنان دولت در سال 1401 با افزایش قابل توجهی روبرو می گردد، گفت: با پیگیری های مجلس شورای اسلامی حقوق کارکنان دولت در سال آینده با رشد 25 درصدی روبرو شده و حداقل حقوق آنان پنج میلیون و 600 هزار تومان است.

وی با تأکید بر لزوم توجه به مسئله معافیت مالیاتی تا سقف 6 میلیون تومان گفت: در لایحه بودجه اندازه دریافتی دولت به صورت پلکانی از 5 تا 29 درصد افزایش پیدا خواهد نمود زیرا حقوق کارکنان دولت نباید کمتر از چهار میلیون تومان باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم تحویل طرح ساماندهی کارکنان دولت در موعد مقرر به مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: آنالیز این طرح یکی از اهداف مجلس در شروع سال تازه است زیرا با توجه به آنالیز بودجه سال 1401 نباید هیچ طرح دیگری مورد آنالیز کمیسیون ها قرار گیرد.

محمدیاری یکی از الزامات در شناسایی افراد نیازمند به یارانه را پیش بینی شاخص های موجود دانست و اضافه نمود: تحقق این امر به تحقق عدالت اجتماعی یاری می نماید زیرا بسیاری از افراد نیازمند دریافت یارانه نیستند.

وی بعلاوه با انتقاد از شرایط ساختار درمانی در استان گیلان توضیح داد: ایام کرونا فرصتی مناسب برای شناسایی ضعف های موجود در حوزه درمان در استان گیلان بود به طوری که در شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال سه بیمارستان وجود دارد که یک بیمارستان در تالش متروک مانده و این موضوع زیبنده استان نیست.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 29 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13466

به "حقوق کارمندان در سال 1401 چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق کارمندان در سال 1401 چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید