جذب دو مهاجم خارجی برای پرسپولیس قطعی شد، علیپور می ماند

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، با نزدیک شدن به زمان جابجایی زمستانی و نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران، حدس ها درباره لیست خروج و ورود پرسپولیس و بازیکنان مدنظر گابریل کالدرون بیشتر می شود.

جذب دو مهاجم خارجی برای پرسپولیس قطعی شد، علیپور می ماند

در حالی که گفته می شود علیرضا بیرانوند و علی علیپور در نیم فصل از پرسپولیس جدا می شوند، محمدحسن انصاریفرد این موضوع را رد می کند.

انصاریفرد در خصوص آخرین اقدام باشگاه برای جابجایی زمستانی گفت: برای نیم فصل سه بازیکن خوب به آقای کالدرون معرفی کردیم که رزومه خیلی خوبی داشتند. ایشان یک بازیکن را پسندید و اصرار داشت انجام شود ولی دو بازیکن دیگر را نپسندید.

وی تاکید کرد: یک بازیکن را هم خود آقای کالدرون معرفی کرد. با دو بازیکن دیگر هم در حال رایزنی هستیم و به نتایجی رسیده ایم. حداقل باید دو بازیکن در نیم فصل جایگزین کنیم که این دو بازیکن خارجی هستند. هر بازیکن دیگری هم بخواهد باید کالدرون به ما معرفی کند.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که چه تضمینی وجود دارد کالدرون دوباره همانند جونیور براندائو اعلام نکند این بازیکنان گزینه نهم یا دهمش بوده اند؟ گفت: دیگر فرصت اشتباه نداریم. این را واقف هستیم. باتوجه به حضور کریم باقری، افشین پیروانی و خودم که بازیکن بوده ام کار را پیش می بریم. خود آقای کالدرون هم می گوید بنشینیم و فنی صحبت کنیم. ان شاءالله اشتباه نخواهیم کرد. مشکل ما گلزنی است. علی علیپور هم سه فصل نشان داده که چه بازیکن خوبی است. ان شاءالله او به شرایط خوبش برسد.

انصاریفرد در پاسخ به این سئوال که بازیکن مدنظر برای کدام پست هستند؟ یادآور شد: دو مهاجم خارجی مدنظر داریم. علیپور می ماند. شرایط بهتر می شود.

وی درباره شرایط علیرضا بیرانوند و پیشنهاد باشگاه گیمارش پرتغال شرح داد: بیرانوند هم هست. پیشنهاد گیمارش شایعه است. البته از وقتی من آمده ام و قبل از آن هم بیرانوند پیشنهادات زیادی دارد که مدیر برنامه هایش می گوید. هنوز به صورت رسمی چیزی به باشگاه نیامده است ولی بدون بیرانوند نمی توانیم.

آیا اگر باشگاهی حاضر به پرداخت مبلغ 700 هزار دلار برای آزادسازی بیرانوند شود پرسپولیس موافقت می کند؟ انصاریفرد در پاسخ به این سئوال گفت: حتی اگر 2 میلیون دلار بدهند موافقت نمی کنیم. ما با بیرانوند توافق کردیم که تا آخر فصل از پرسپولیس نمی رود و حتی قراردادش را تمدید می کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره بازیکنان جداشده از این تیم هم شرح داد: فعلا لیست مازاد نداریم. کالدرون باید اعلام کند کدام بازیکن را نمی خواهد.

رپورتاژ رایگان: 10az10: آگهی رایگان، رپورتاژ رایگان، آگهی بنری ارزان، خرید بک لینک

روسیه: روسیه: سفر به کشور پهناور تزارها، مسکو، سن پطرزبورگ، سوچی و کازان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7548

به "جذب دو مهاجم خارجی برای پرسپولیس قطعی شد، علیپور می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب دو مهاجم خارجی برای پرسپولیس قطعی شد، علیپور می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید