صندلی ملی حسینی در تهدید دو شماره یک

به گزارش کنفرانس هکا، گوهری و نیازمند دو دروازه بان آماده این روزهای لیگ سخت صندلی حسینی در تیم ملی را تهدید می نمایند.

صندلی ملی حسینی در تهدید دو شماره یک

به گزارش خبرنگاران ، سید حسین حسینی از وضعیتی که در استقلال دارد به شدت ناراضی است و این نارضایتی را به گوش وینفرد شفر رسانده است. سرمربی استقلال اما در جواب حسینی حرف های نسبتا تندی زده و به این دروازه بان گفته به جای گله کردن بابت نیمکت نشینی های پی درپی خوب تمرین کند تا دوباره به ترکیب اصلی برسد. حسینی اما باور دارد که خوب تمرین می نماید و سرمربی استقلال در حالی که او تمرین های مناسبی را پشت سرگذاشته و شایسته بازی در ترکیب استقلال بوده، راه ترکیب اصلی را به رویش بسته است. حسینی از اینکه می بیند با وجود گذشت 7 هفته از لیگ حتی یک ثانیه هم شانس حضور در ترکیب استقلال را نداشته به شدت نسبت به آینده اش در استقلال نا امید است.

شفر حتی به حسینی گفته مادامی که رحمتی آماده باشد هیچ دلیلی برای تغییر دروازه بان استقلال نمی بیند. در این میان اما یک سوال مطرح است. چرا فصل پیش با وجود اینکه رحمتی آماده بود حسینی به انتخاب اول سرمربی استقلال بدل شد و هفته های متمادی در چارچوب دروازه نهاده شد و حتی رکورد بسته نگه داشتن دروازه را در فوتبال ایران شکست. نوعی تناقض در رفتار شفر موج می زند.

تناقضی که شاید ریشه در یک تلافی جویی یا لج بازی مدیرانه از سوی سرمربی استقلال باشد تا حسینی بفهمد که نباید در بازی با پارس جم بی دلیل از حضوردر زمین مسابقه و تمرین با مهدی رحمتی خودداری می کرد. شفر پس از آن بازی وعده داده بود که پاسخ حسینی را خواهد داد و حالا به نظر می رسد سرمربی استقلال عمیقا به ادامه این روند اعتقاد دارد و بر این باور است که حسینی باید به واسطه رفتار نادرستی که داشت، تنبه گردد.

گرچه این تنبیه شاید در ادامه کار منجر به جدایی حسینی گردد. حسینی تا امروز صراحتا حرفی از جدایی نزده و می داند که انتها روزی مهدی رحمتی کفش ها را خواهد آویخت اما آن روز ممکن است منجر به ماه ها و حتی سال های بیشتری نیمکت نشینی گردد و این دروازه بان را به یک عنصر کاملا نیمکت نشین بدل سازد و از فرم بدنی مطلوب دور سازد. از سویی بعید نیست که حسینی در اردوهای آتی تیم ملی هم جایی در میان مدعوین نداشته باشد. بدون شک اگر دروازه بانی در لیگ ظهور کند که همچون امیر عابدزاده آینده دار باشد کی روش دست روی آن ها خواهد گذاشت.

گوهری دروازه بان پارس جم اکنون به یکی از گزینه های جدی بدل گردیده است. نیازمند، دیگر گل جوان لیگ است که در ترکیب سپاهان نمایش خوبی داشته است. این دو دروازه بان به شدت صندلی حسین حسینی را تهدید می نمایند واگر نیمکت نشینی های دروازه بان استقلال ادامه داشته باشد، شفر تصمیم های تازه ای در این خصوص خواهد گرفت و حسینی به احتمال زیاد در اردوهای آتی تیم ملی حاضر نخواهد بود.

با این تفاسیر شفر هم باید حساب اعتراض های دوباره حسینی را کند وهم احتمال حذف دروازه بانش از اردوهای آتی تیم ملی را. از طرفی آینده دروازه بانی استقلال هم بی اهمیت نیست. حسینی قطعا آتیه بهتری برای استقلال خواهد ساخت تا رحمتی که معین نیست چند صباح دیگر آماده باشد.

270-10

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

tafreh.ir: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 731

به "صندلی ملی حسینی در تهدید دو شماره یک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صندلی ملی حسینی در تهدید دو شماره یک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید