جابه جایی 87 هزار زائر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی فارس

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس گفت که از ابتدای طرح اربعین حسینی از دهم مهر تا 28 مهر 87 هزار زائر حسینی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافربری فارس جابه جا شده اند.

جابه جایی 87 هزار زائر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی فارس

به گزارش خبرنگاران، علی رضا سیاهپور دوشنبه 29 مهر در جمع خبرنگاران گفت: جابه جایی زائران اربعین توسط 850 دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی استان فارس در قالب 2 هزار و 700 سفر بین استان فارس و مرزهای عبوری تعیین صورت گرفته است.

وی گفت: بر اساس هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته تمام ظرفیت بخش حمل و نقل مسافر فارس برای جابه جایی زائران اربعین حسینی بین شهرستان های مختلف این استان تا مرزهای شلمچه و چذابه به کار گرفته شد.

سیاهپور اعلام کرد: در مقایسه با بازه زمانی سال گذشته جابجایی زائران با افزایش 95 درصدی در تعداد سفر (استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی) و همچنین افزایش 73 درصدی در تعداد زائران همراه بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس اضافه کرد: کماکان روند بازگشت زائران از این سفر معنوی به شهرستان های استان فارس با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای ادامه دارد.

سیاهپور گفت: زائران گرامی حاضر در مرز عبوری شلمچه در صورت بروز هرگونه مسئله ای در زمینه عزیمت به استان فارس می توانند مراتب درخواست خود را به وسیله همکاران اعزامی این اداره کل مستقر در مرز شلمچه تا حصول نتیجه اولیه ارائه دهند، ضمن آنکه سامانه پیامکی 1000141 آماده دریافت هرگونه پیشنهادات، نقدها و شکایات این عزیزان خواهد بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس یادآور شد: با هدف آنالیز نقاط ضعف، قوت، فرصت ها و تهدیدات، گزارشی توسط کمیته حمل و نقل و سوخت اربعین استان فارس تهیه خواهد شد تا برای برنامه ریزی آینده مد نظر قرار گیرد.

20amar.ir: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6716

به "جابه جایی 87 هزار زائر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابه جایی 87 هزار زائر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید