ثبت لحظه ای بی نظیر از اسکورت زیبای سوخو در آسمان

به گزارش کنفرانس هکا، تصویری زیبا که از داخل کابین جنگنده تهاجمی سوخو سوخو-34M فولبک نیروی هوایی روسیه گرفته شده و در این تصویر یک فروند جنگنده چندمنظوره سوخو-35S فلانکر-E نیز به عنوان جنگنده اسکورت دیده می گردد.

ثبت لحظه ای بی نظیر از اسکورت زیبای سوخو در آسمان

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، در تصویری زیبایی که از داخل کابین جنگنده تهاجمی سوخو-34M فولبک نیروی هوایی روسیه گرفته شده است، یک فروند جنگنده چندمنظوره سوخو-35S فلانکر-E نیز به عنوان جنگنده اسکورت دیده می گردد.

طبق گزارش کانال خبری پارتیزان، در این تصویر موشک ضدرادار Kh-31PM در زیر ورودی سمت چپ و در زیر بال سمت چپ آن موشک هوابه هوای میان برد راهنمایی فعال راداری R-77-1 قابل مشاهده است. بعلاوه برروی نوک بال های این دو جنگنده پاد جنگ الکترونیک خیبینی مشاهده می گردد.

جنگنده سوخو-34 از نظر ساختار شبیه به سوخو-27 و سوخو-30 در بال، دم و نازل موتور و مشابه سوخو-30MKI درکانارد است. موتور این جنگنده توربوفن Saturn AL-31FM1 است که بر روی جنگنده سوخو-27SM نیز نصب شده است. برد عملیاتی این جنگنده با یک بار سوخت گیری 4000 کیلومتر است و قابلیت حمل 8000 کیلوگرم انواع مهمات و مهمات را دارد. این جنگنده به علت قرار گرفتن دو خلبان در کنار هم با نام مستعار Duckling یا Duckbill نیز شناخته می گردد. در کابین خلبان در سمت چپ و اپراتور سلاح در سمت راست واقع شده است. یکی از مزایای این طراحی این است که برای هر خلبانی نیازی به استفاده از تجهیزات تکراری نیست.

رادار این جنگنده، رادار آرایه ای اسکن الکترونیکی غیرفعال V004 با طراحی Leninets OKB است که توانایی شناسایی انواع اهداف را دارد. برد کشف این رادار 200 تا 250 کیلومتر است و توانایی کشف 10 هدف را به طور همزمان دارد. بعلاوه قابلیت درگیری با 4 هدف را به صورت همزمان دارد. در پشت این جنگنده علاوه بر رادار اصلی از رادار هشدار دهنده رو به عقب N012 استفاده شده که برد آن 120 کیلومتر است.

58323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 بهمن 1402 بروزرسانی: 12 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14743

به "ثبت لحظه ای بی نظیر از اسکورت زیبای سوخو در آسمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت لحظه ای بی نظیر از اسکورت زیبای سوخو در آسمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید