فراوری صنعتی آمریکا اوج گرفت ، فرصت های شغلی رکورد زد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در ماه سپتامبر، با رشد بخش های فراوری و معدن، فراوریات صنعتی آمریکا برای چهارمین ماه متوالی افزایش یافت، اما سرعت این رشد در سه ماه سوم سال به شدت کاهش یافته است.

فراوری صنعتی آمریکا اوج گرفت ، فرصت های شغلی رکورد زد

داده های دیگر هم نشان داد در ماه آگوست، فرصت های شغلی به رکورد جدیدی رسیده است و خیلی از سرعت استخدام جلو افتاده است. این نشان می دهد که شرکت های زیادی به دنبال نیروی کار هستند و هنوز موفق نشده اند. این نگرانی وجود دارد که کمبود کارگر، به ویژه در مشاغل فراوریی و عمرانی، به رشد اقتصادی لطمه بزند.

فدرال رزرو خاطرنشان کرد که فراوریات صنعتی 0.3 درصد در ماه گذشته رشد داشته است. این درحالی است که در ماه آگوست رشد فراوریات صنعتی 0.4 درصد بود.اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی رویترز پیش بینی نموده بودند که فراوریات صنعتی آمریکا در ماه سپتامبر 0.2 درصد افزایش یابد.

به این ترتیب رشد سالانه فراوری صنعتی آمریکا در ربع سوم برابر با 3.3 درصد شد که نسبت به ربع دوم، با رشد 5.3 درصدی، بسیار کندتر شده است.

فراوری کارخانجات فراوریی هم پس از رشد 0.3 درصدی در ماه آگوست، ماه گذشته 0.2 درصد افزایش یافت که این کمترین افزایش آن در 4 ماه اخیر است. این درحالیست که رشد فراوریات در ماه سپتامبر با جهش 1.7 درصدی در فراوری موتورسیکلت، تقویت شده بود.

فراوری موتورسیکلت در ماه آگوست هم 4.3 درصد جهش نموده بود. ماه سپتامبر همچنین با رشد قابل توجهی در فراوری فلزات اولیه، ماشین آلات و محصولات چوبی، همراه بوده است.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

tafreh.ir: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 950

به "فراوری صنعتی آمریکا اوج گرفت ، فرصت های شغلی رکورد زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری صنعتی آمریکا اوج گرفت ، فرصت های شغلی رکورد زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید