توسعه استارت آپ ها ومشاغل نوین، جذب حداکثری تسهیلات اشتغال روستایی

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، علی محمد احمدی ظهر سه شنبه در نشست شورای اشتغال استان اضافه نمود: باید ظرفیت سازی مناسبی انجام گردیده تا استارت آپ ها و فضاهای دانش بنیان به بخش اشتغالزایی و با محوریت حمایت تسهیلاتی لینک گردیده و بتوان اشتغال پایدار و خروجی محور را عملیاتی کرد.

توسعه استارت آپ ها ومشاغل نوین، جذب حداکثری تسهیلات اشتغال روستایی

احمدی با بیان اینکه در حوزه خدمات، حمل و نقل و چنین مواردی می توان هدفگذاری در حوزه استارت آپ ها را انجام داد، مطرح کرد: این موضوع نیز باید پوشش همه جانبه داشته باشد و از انحصار پرهیز گردد.

وی اضافه کرد: توزیع و فرصت دهی عادلانه به همه در این محورها لازم است.

استاندار با اشاره به تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در حوزه جهاد کشاورزی با محوریت واحد های دام و طیور، ابراز داشت: ظرفیت بالقوه استان در حوزه فراوری گوشت سفید غیر آبزی نیز بسیار بالاست و می توان افزایش ظرفیت فراوری در این بخش را عملیاتی کرد.

احمدی بر ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری بر اساس چارچوب ابلاغی به بانک ها تاکید نمود و بیان داشت: بانک ها باید چارچوب ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری را رعایت نمایند.

احمدی جذب حداکثری تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان را ضروری دانست و گفت: در حوزه امور عشایر میزان جذب تسهیلات صفر است و باید این مورد بهبود یافته و جذب در این بخش را نیز داشته باشیم.

استاندار گفت: هدف ما این است که این منابع به شکل هدفمند جذب و بکارگیری گردد و ماموریت خود در حوزه اشتغال را به شکل مناسبی عملیاتی کنیم.

وی با بیان اینکه استان در حوزه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری سهمیه قریب به 400 میلیارد تومانی از 12 هزار میلیارد تومان را داراست، ابراز کرد: جذب کامل و مناسب این تسهیلات در استان مورد تاکید است.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 556

به "توسعه استارت آپ ها ومشاغل نوین، جذب حداکثری تسهیلات اشتغال روستایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه استارت آپ ها ومشاغل نوین، جذب حداکثری تسهیلات اشتغال روستایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید