تهدید مدیرعامل سپاهان به کناره گیری از جام حذفی

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرعامل باشگاه سپاهان شرایط 50 درصدی طرفداران سپاهان و پرسپولیس در بازی نیمه نهایی جام حذفی را ناعادلانه خواند و تهدید کرد در صورتی که این حق سپاهان رعایت نشود سپاهان از جام حذفی کناره گیری می نماید.

تهدید مدیرعامل سپاهان به کناره گیری از جام حذفی

به گزارش ایسنا، مسعود تابش در برنامه ضربه آزاد در مورد اختصاص 50 درصدی استادیوم به طرفداران هر دو تیم گفت: در این مورد خاص بحث 50 درصد طی این چند روز مطرح شده است و برای من بسیار عجیب است. اگر می فرمایند در سال گذشته تصویب شده چرا تاکنون به هیچ باشگاهی ابلاغ نشده بود؛ حتی در جلسه شورای تأمین آن ها هم گفتند به هیأت فوتبال اطلاع داده نشده است.

او اضافه کرد: بحث 50 درصد در فینال در یک شهر بی طرف منطقی، معقول و عرف است. در فینال جام حذفی باشگاه های انگلیس هم این گونه شد بازی در شهر بی طرف و با رعایت اختصاص 50 درصدی به طرفداران دو تیم برگزار گردید. در این مرحله این نوع سهمیه بندی درست نیست و من آن را نمی فهمم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید نمود: اگر نص صریح قانون هم بود با توجه به شرایط موجود باید تدابیر دیگری در نظر می گرفتند درصورتی که چنین نیست. در بازی روز هشت خرداد بر اساس جدول و شرایط و آئین نامه بازی قبلی پرسپولیس در آزادی به میزبانی آن ها بود و ما در کرمان میهمان مس کرمان بودیم و بر اساس قانون در نیمه نهایی ما میزبان هستیم، پس شرایط میزبانی چه می گردد و این شرایط میزبانی نیست.

وی اضافه کرد: این بازی حساس برای ما بسیار مهم است، برای همه اعضا شورای تأمین هم جای تعجب است. طی روزهای گذشته در این خصوص شهر و استان اصفهان ملتهب شده است. بسیاری از طرفداران زنگ می زنند و پیغام می دهند که چرا اعتراض نمی کنید.

او گفت: ما با توجه به این که در فرهنگ شاهین بزرگ شدیم و وابسته به رنگ پیراهن و اسم نیستیم یاد گرفته ایم از راه معقول پیگیر این قضیه باشیم. طرفداران فکر می نمایند ما ساکت هستیم و کاری ننموده ایم. درصورتی که به مراجع ذی صلاح نامه نوشتیم و اعتراض خود را اعلام نموده ایم. مطمئناً پیگیر این قضیه هستیم و اهل جاروجنجال نیستیم.

تابش تاکید نمود: اگر این گونه باشد ما از جام حذفی به نشانه اعتراض کناره گیری می کنیم. اگر با شرایط 50 درصدی باشد من نمی دانم چه کسی می خواهد امنیت بازی را تأمین کند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3347

به "تهدید مدیرعامل سپاهان به کناره گیری از جام حذفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید مدیرعامل سپاهان به کناره گیری از جام حذفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید