تهدید اسیدپاشی خانم فوتبالی به وسیله هواداران کنعانی زادگان

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران ورزشی: ملی پوش سابق تیم ملی فوتبال بانوان گفت: برای منتشر کردن استوری با عکس اتوبوس تهدید به اسیدپاشی شدم.

تهدید اسیدپاشی خانم فوتبالی به وسیله هواداران کنعانی زادگان

اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران در روزهای اخیر به یکی از کلمات پرجستجوی گوگل تبدیل شده است. انتشار فایل صوتی محمدحسین کنعانی زادگان در رابطه با اتوبوس تیم ملی، جنجالی شد. اتوبوس تیم ملی در شرایط اردوی پیش از بازی حریم خصوصی تلقی نمی گردد. افشای قضیه اتوبوس تیم ملی می تواند مدیران فدراسیون و سرپرست تیم ملی فوتبال را دچار چالش کند. در نهایت باید دید برای راننده اتوبوس تیم ملی چه اتفاقی می افتد؟

به گزارش خبرنگاران ورزشی، هستی سهرابی فر ملی پوش سابق تیم ملی فوتبال بانوان در واکنش به انتشار استوری مربوط به حواشی اخیر اتوبوس تیم ملی فوتبال آقایان به خبرنگار خبرنگاران گفت: همواره زمانی که برای شخصی در فضای مجازی حاشیه ای پیش می آید، خیلی ناراحت می شوم که چرا باید اشتباه یک فرد آنقدر در فضای مجازی دست به دست گردد. حقیقتا از انتشار استوری با عکس اتوبوس تیم ملی منظور خاصی نداشتم. ولی آنقدر سر این آقا فحش خوردم که خودم هم شوکه شدم. آقای کنعانی زادگان بچه نیستند، این کارشان هم اصلا یک اشتباه ساده نیست، بلکه یک فاجعه است. واقعا خیلی از چنین موضوعی ناراحت شدم.

وی ادامه داد: آنقدر شدت حملات به من در فضای مجازی بعد از انتشار این استوری شدید بود که حتی از طرف افرادی تهدید به اسیدپاشی شدم. مدام برایم در دایرکت می نویسند که روی صورتت اسید می ریزیم و بلاسرت می آوریم. واقعا نمی دانم چه حرفی باید به آن ها بزنم. درست است که هر انسانی جایزالخطاست و حق اشتباه کردن دارد، ولی واقعا موضوع آقای کنعانی زادگان یک اشتباه ساده نیست. واقعا این چه طرز حرف زدن و برخورد کردن با یک خانم است.

منبع: رکنا
انتشار: 5 فروردین 1401 بروزرسانی: 5 فروردین 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13038

به "تهدید اسیدپاشی خانم فوتبالی به وسیله هواداران کنعانی زادگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید اسیدپاشی خانم فوتبالی به وسیله هواداران کنعانی زادگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید