تمرین بازیکنان استقلال در دوره قرنطینه تشریح شد

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگارانلیزور تیم فوتبال استقلال جزئیات برنامه تمرین بازیکنان این تیم در دوران قرنطینه را گفت.

تمرین بازیکنان استقلال در دوره قرنطینه تشریح شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، صالح مصطفوی خبرنگارانلیزور تیم فوتبال استقلال در مورد شرایط تمرینی تیم استقلال گفت: با نظر آقای فرهاد مجیدی و مشاوره هایی که با کادر فنی انجام شد، برنامه تمرینی برای بازیکنان در نظر گرفته شد تا در این شرایط بتوانیم تمریناتی داشته باشیم.

وی ادامه داد: دلیل این برنامه تمرینی این است که با توجه به دوری از شرایط مسابقه، بتوانیم بازیکنان را در سطحی از آمادگی نگه داریم تا فصل اگر ادامه پیدا کرد و یا حتی فصل انتها یافت و به فصل بعدی رفتیم، با آغاز تمرینات به میزان آمادگی بازیکنان اشراف داشته باشیم.

خبرنگارانلیزور تیم فوتبال استقلال ادامه داد: به همین منظور به بازیکنانی که در تهران بودند، با هماهنگی باشگاه GPS داده می گردد و بعد از هر دو جلسه تمرین این GPS ها بازگردانده می گردد و اطلاعات دانلود می گردد و گزارش تمرینی تهیه خواهد شد.

این مربی اضافه نمود: برای بازیکنانی که در بیرون از تهران هستند هم در حال تدارک سیستمی هستیم که بازیکنان با استفاده از شارژرها و دانلودرهای تکی بتوانند به صورت روزانه آمار GPS خود را آپلود نمایند و در اختیار کادر فنی قرار دهند تا بتوانیم همه بازیکنان را در سطح حداقلی آمادگی داشته باشیم تا در صورت آغاز تمرینات از مصدومیت های احتمالی جلوگیری کنیم و بدانیم تمرینات را از چه سطحی آغاز کنیم.

مصطفوی در انتها گفت: در این راستا بازیکنان تیم به ویژه وریا غفوری کاپیتان تیم و سایر عظیم ترهای تیم مثل چشمی با ما همکاری خوبی داشتند و امیدواریم این تمرینات بتواند یک آمادگی نسبی برای همه بازیکنان استقلال تا آغاز مجدد تمرینات ایجاد کند.

انتهای پیغام/4129/

مجله عکسها: مجله تفریحی و سرگرمی عکسها

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9845

به "تمرین بازیکنان استقلال در دوره قرنطینه تشریح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین بازیکنان استقلال در دوره قرنطینه تشریح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید