تماس صوتی در واتساپ بهبود می یابد

به گزارش کنفرانس هکا، واتس اپ مدتی است که بر روی بهبود تجربه تماس صوتی کار می نماید. نسخه بتای تازه این اپلیکیشن نشان می دهد که این شرکت در حال طراحی یک رابط کاربری اصلاح شده برای به روز رسانی تازه است. نسخه 22.5.0.70 دارای یک رابط تازه برای برقراری تماس صوتی است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، واتس اپ در حال بهبود رابط کاربری خود برای تماس های گروهی است.

تماس صوتی در واتساپ بهبود می یابد

به گزارش خبرنگاران، این اپلیکیشن اخیراً اشکال موجی شکلی برای پیغام های صوتی خود منتشر نموده و اکنون در حال برنامه ریزی است تا در تماس ها نیز از این اشکال موجی شکل استفاده کند. با این ویژگی دقیقاً می توانید متوجه شوید چه کسی در حال صحبت کردن است و یا چه کسی نباید میکروفون خود را روشن بگذارد. واتس اپ تصاویر پس زمینه را به تماس های صوتی خود اضافه خواهد نمود، اگرچه در حال حاضر امکان ویرایش آن ها وجود ندارد.

در دسامبر گذشته اعلام شد که واتس اپ در حال کار بر روی یک رابط تازه برای تماس های صوتی است. این ظاهر تازه هنوز در حال توسعه است. واتساپ طراحی تازهی برای بروزرسانی های آینده ارائه خواهد نمود که سبب مدرن تر شدن ظاهر اپلیکیشن شده و فضای موجود را سازمان دهی می نماید. این طراحی سبب زیباتر شدن برنامه بویژه هنگام تماس های گروهی می گردد. این اپلیکیشن بعلاوه در حال کار بر روی نشانگر هایی برای رمزگذاری end-to-end می باشد. همانطور که می دانید واتساپ چند سالی است که پیغام های موجود در برنامه را رمزگذاری نموده است.

منبع: 9to5mac

منبع: فرارو
انتشار: 1 خرداد 1401 بروزرسانی: 1 خرداد 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13761

به "تماس صوتی در واتساپ بهبود می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس صوتی در واتساپ بهبود می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید