تغییرات چشمگیر گوشی پرچمدار نو سامسونگ

به گزارش کنفرانس هکا، چند سری اخیر خانواده گلکسی اس از نظر طراحی تفاوت قابل توجهی نسبت به یکدیگر نداشته اند و همین امر باعث شده است تا برخی مشتریان تصویر کنند که غول کره ای هیچ برنامه ای برای تغییر طراحی خانواده پرچمدار خود ندارد.

تغییرات چشمگیر گوشی پرچمدار نو سامسونگ

به گزارش خبرنگاران ، سامسونگ با سری گلکسی S25 قصد دارد طراحی این خانواده را دستخوش تغییر کند و یکی از این تغییرات در اندازه نمایشگر مدل معمولی S25 اتفاق می افتد که در مقایسه با گلکسی S24 افزایش پیدا خواهد کرد.

به نقل از دیجیاتو، یک نشریه کره ای اطلاعاتی را به دست آورده است که نشان می دهد سری گلکسی S25 سامسونگ با تغییراتی در طراحی خود همراه خواهد بود، اما به جزئیات زیادی اشاره نکرده است. به گفته این نشریه، اندازه نمایشگر مدل معمولی به 6.36 اینچ افزایش خواهد یافت. برای مقایسه، مدل معمولی فعلی گلکسی S24 دارای یک نمایشگر 6.2 اینچی است.

به همین ترتیب، گلکسی S25 پلاس و S25 اولترا نیز می توانند نمایشگرهای بزرگ تری داشته باشند. درحال حاضر گلکسی S24 پلاس دارای نمایشگر 6.7 اینچی است و گلکسی S24 اولترا با نمایشگر 6.8 اینچی خود برای طرفداران تبلت ها نیز مناسب است.

وجود نمایشگر بزرگ تر فضای بیشتری را در دسترس کاربران قرار می دهد و همچنین سامسونگ آزادی بیشتری خواهد داشت تا بتواند سایر اجزای دستگاه خود را تقویت کند؛ بنابراین می توان انتظار داشت که ظرفیت باتری این دستگاه ها نیز کمی افزایش یابد یا حتی سامسونگ آن ها را به محفظه بخار بزرگ تری برای خنک سازی مجهز کند.

درنهایت، باید اشاره کرد که اطلاعات فاش شده از طریق این منبع بسیار ابتدایی است و هنوز زمان زیادی تا معرفی سری گلکسی S25 سامسونگ به جای مانده. همچنین درحال حاضر اشتیاق بیشتری نسبت به محصولات دیگر سامسونگ، مانند گلکسی رینگ، گوشی های تاشوی گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 و هدست XR بدون نام آن وجود دارد.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 اسفند 1402 بروزرسانی: 27 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16103

به "تغییرات چشمگیر گوشی پرچمدار نو سامسونگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات چشمگیر گوشی پرچمدار نو سامسونگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید