تست نخستین قطار از پروژه 70 واگن آلومینیومی مترو تهران

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران آنلاین:مدیر عامل شرکت واگن سازی تهران از انجام تست و تحویل نخستین قطار پروژه 70 واگن آلومینیومی مترو تهران در آینده نزدیک اطلاع داد.

تست نخستین قطار از پروژه 70 واگن آلومینیومی مترو تهران

مهندس مجتبی گلشنی از تحویل نخستین قطار پروژه 70 واگن آلومینیومی مترو تهران در آینده نزدیک اطلاع داد و گفت: چنان که در اواخر سال 97 وعده داده بودیم، با همت مهندسین و تکنسین های زحمتکش شرکت واگن سازی تهران، فراوری نخستین رام قطار (شامل هفت واگن) از پروژه 70 واگن تهران به سرانجام رسیده و این قطار در حال طی مراحل مختلف تایپ تست است. با توجه به زمانبندی به عمل آمده، مراحل تایپ تست در اردیبهشت ماه به سرانجام رسیده و قطار آماده تحویل به شبکه مترو تهران خواهد شد.

به گزارش ایسنا، گلشنی اضافه کرد: بخشی از عملیات فراوری قطار دوم نیز اجرا شده و امید است بتوانیم آن را نیز به همراه قطار یکم تحویل دهیم و پس از آن نیز با توجه به زمانبر بودن فراوری بدنه های آلومینیومی، طبق برنامه ریزی اجرا شده در هر 20 روز یک رام قطار تحویل خواهد شد.

او در سرانجام اظهار امیدواری کرد: چنانچه باقیمانده قطعات خارجی واگن ها که هم اکنون در گمرک است به موقع ترخیص و به خط فراوری تحویل گردد، تمامی واگن های این پروژه تا پیش از سرانجام مهر ماه امسال فراوری و تحویل گردد.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

tafreh.ir: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2792

به "تست نخستین قطار از پروژه 70 واگن آلومینیومی مترو تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست نخستین قطار از پروژه 70 واگن آلومینیومی مترو تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید