تردید رم برای قطعی کردن قرارداد قرضی الشعراوی

به گزارش کنفرانس هکا، با وجود عملکرد خوب مهاجم ایتالیایی میلان در ابتدای مدت کوتاه حضور قرضی اش در پایتخت ایتالیا، جالوروسی هنوز قصد ندارد که قرارداد او را قطعی کند.

تردید رم برای قطعی کردن قرارداد قرضی الشعراوی

به گزارش خبرنگاران، رسانه های ایتالیایی گزارش نموده اند که ماندن و دائمی شدن قرارداد استفان الشعراوی، قطعی نیست. الشعراوی در ماه ژانویه پس از سرانجام قرارداد قرضی اش با موناکو و سپری کردن دوره ای نه چندان پرفروغ با این تیم، به رم پیوست و تا به امروز در هفت بازی که انجام داده، پنج گل و دو پاس گل داده است، البته هفته های اخیر برای او چندان موفقیت آمیز نبوده و او در هشت بازی اش تنها یک گل زده است و طبق ادعا سایت کالچو مرکاتو وب، همین آمار ضعیف باشگاه رم را برای خریدن از میلان به تردید انداخته است.

مورد دیگری که می تواند رم را از خرید الشعراوی منصرف کند، بُعد اقتصادی قضیه است. رمی ها با پرداخت 13 میلیون یورو به میلان می توانند قرارداد او را قطعی نمایند و با اینکه مسئله ای با رقم درخواستی میلانی ها ندارند، در نحوه پرداخت این پول به میلان ممکن است با این باشگاه به توافق نرسند.

باشگاه رم با توجه به قوانین بازی جوانمردانه اقتصادی یوفا، برای خرید بازیکنان جدید محدودیت دارد و اگر این تیم 13 میلیون یوروی درخواستی روسونری را تا پیش از ماه ژوئن بپردازد، تخلف محسوب می گردد. بنابر این رم اگر بخواهد پول خرید الشعراوی را به میلان بدهد، باید تا سرانجام ماه ژوئن صبر کند.

سومین فاکتوری که باشگاه رم را برای خرید الشعراوی به تردید انداخته است، سابقه بد مصدومیت های این بازیکن ایتالیایی است که البته شامل این فصل نمی گردد و او تمام طول فصل را بدون وقفه بازی نموده است.

با این حال خرید الشعراوی برای باشگاه رم یک امتیاز بزرگ دارد که آن محسوب شدن وی به عنوان یکی از هشت بازیکن ایتالیایی است که جالوروسی باید در فهرست بازیکنان خود جهت شرکت در لیگ قهرمانان اروپا به یوفا ارائه کند.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: تسنیم
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7960

به "تردید رم برای قطعی کردن قرارداد قرضی الشعراوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردید رم برای قطعی کردن قرارداد قرضی الشعراوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید