تراکتور با شکایت قلعه نویی محکوم شد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت سینا عشوری از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت مبلغ 8 میلیارد و 925 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 178 میلیون و پانصد هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

تراکتور با شکایت قلعه نویی محکوم شد

در پی شکایت اردشیر قلعه نوعی از باشگاه تراکتورسازی تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 8/186/499/980 ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 163 میلیون و هفتصد و سی هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار دعوای متقابل در مهلت 30 روز از تاریخ قطعیت محکوم گشت.

همچنین کمیته وضعیت دعوای خواستار اصلی را مردود اعلام و قابل رسیدگی نمی داند.

در پرونده شکایت یوسف سیدی از باشگاه تراکتور، کمیته وضعیت با توجه به مراتب فوق -مستندا به بند 7 ماده 107 قانون آیین دادرسی مدنی قرار رد دعوای خواستار را بیان کرد.

در پی شکایت پیروز چغتاپور از باشگاه خونه به خونه بابل، این باشگاه به پرداخت 430 میلیون ریال بابت قرارداد پرداخت نشده در حق خواستار به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

با توجه به شکایت مهران فرضیات از باشگاه خونه به خونه بابل، کمیته وضعیت با توجه به مراتب فوق دعوی خواستار را ثابت دانسته و مستندا به ماده 198 قانون آیین دادرسی مدنی و 249 قانون تجارت حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ 850 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار را صادر کرد.

لازم به ذکر است، آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4311

به "تراکتور با شکایت قلعه نویی محکوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور با شکایت قلعه نویی محکوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید