تاکید دوباره خلیل زاده: استقلال به سیرجان نمی رود

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در مصاحبه با رسانه رسمی این باشگاه درباره خطرات برگزاری رقابت های لیگ برتر به دلیل ویروس کرونا توضیحاتی را ارائه داد. متن صحبت های خلیل زاده در ادامه می آید

تاکید دوباره خلیل زاده: استقلال به سیرجان نمی رود

* برخی ها می گویند که چرا قبل از بازی با ذوب آهن به فکر لغو بازی ها نبودید؟ ما آن زمان هم دنبال این موضوع بودیم اما نخواستیم از روش های رسانه ای استفاده کنیم ولی چون نتیجه نداد، ترجیح دادیم که به طور رسمی اعلام کنیم. ضمن اینکه اخبار مربوط به ویروس کرونا با چهار روز قبل قابل مقایسه نیست و الان به مراتب نگرانی ها بیشتر شده است.

* می شنویم که می گویند نرفتن استقلال به سیرجان یک رفتار آماتور است و در شأن باشگاه استقلال نیست و جریمه خواهید شد و از این حرفها. دوستان عزیز، همین حالا در اردوی استقلال دو بازیکن سرماخورده حضور دارند. آیا شما درک می کنید که جان انسانها مهمتر از فوتبال آماتور و حرفه ای است؟ صدتا یا هزارتا از این جام های قهرمانی به اندازه جان یک انسان ارزش ندارد. چرا موضوع به این مهمی را درک نمی کنید؟

* رفتن از تهران به سیرجان، خطرات بسیاری از نظر ابتلا به ویروس دارد. هیچ اقدام پیشگیرانه ای هم به مناسبت این سفرها انجام نشده. الان بازیکنان من برسند به سیرجان چند صد نفر، چند هزار نفر برای عکس و امضا به سراغ آنها خواهند رفت؟ آیا اینها خطر نیست؟

* همان طور که دیشب اعلام کردم منتظر لغو بازیها هستیم. با نهادهای تصمیم گیرنده تماس گرفتیم و از آنها خواستیم که به فکر سلامتی بازیکنان و مربیان باشند.

* ما به سیرجان نخواهیم رفت و مسئولیت این سفر را برعهده نخواهیم گرفت. برگزار نماینده ها باید به طور رسمی و علنی مسئولیت سلامتی اعضای تیم استقلال در سفر به سیرجان را برعهده می گرفتند. فردا روزی اگر اتفاق ناگواری رخ دهد، همه این آقایان در کارگروه احتمالی بابت حادثه شانه خالی می نمایند و ما را مقابل مردم قرار می دهند. هیچ پاسخ قانع نماینده ای هم برای صحبت های من وجود ندارد که اگر داشت تا به امروز اعلام می کردند.

* امیدوارم نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال در جلسه ستاد مبارزه با کرونا دست پر بیرون بیاید و بازی لغو گردد.

مجله آیرخ: مجله گردشگری و مسافرتی

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8806

به "تاکید دوباره خلیل زاده: استقلال به سیرجان نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید دوباره خلیل زاده: استقلال به سیرجان نمی رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید