تامین اعتبار تجهیزات آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم بهزیستی

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر امیرمسعود عرب در پاسخ به احتیاجهای مطرح شده جمعی از دانشجویان دانشگاه گفت: خوشبختانه با توجه خاص هیات امناء دانشگاه و تامین اعتبار لازم، امکانات IT در دانشگاه و خوابگاه ها به روز شده و بخش اعظم احتیاج دانشجویان به اینترنت پرسرعت برطرف می گردد، ضمن آنکه حجم استفاده از آن تغییر نخواهد کرد.

تامین اعتبار تجهیزات آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم بهزیستی

وی در پاسخ به احتیاج نرم افزاری دانشجویان پرستاری گفت: هم اکنون تقریبا نرم افزارهای اصلی در دسترس دانشجویان واقع شده است اما برای افزایش نرم افزارهای تخصصی، حتما نسبت به آنالیز و تامین نرم افزارهای جدید اقدام خواهد شد.

عرب، کمبود فضای فیزیکی را مشکل دیگر گروه های آموزشی نیز دانست و اضافه کرد: هرچند که کلا با کمبود فضای فیزیکی در دانشگاه روبه رو هستیم، اما آنالیز می کنیم تا در صورت امکان، نسبت به برطرف این مشکل برای گروه پرستاری اقدام گردد.

وی در عین حال به اقدامات اجرا شده در بازسازی کلاس ها، خوابگاه ها و کتابخانه دانشگاه اشاره نمود و گفت: با بازسازی و تجهیز کتابخانه و همچنین بازسازی کلاس های درس و خوابگاه ها کوشش داریم تا محیط مناسبی را برای امور آموزشی، پژوهشی و رفاهی دانشجویان فراهم کنیم.

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی از نشست های مشترک با گروه های مختلف دانشجویی طی ماه های اخیر اطلاع داد و بر همفکری تمامی دانشجویان با مسئولان دانشگاه در راستای برطرف احتیاجها تاکید نمود.

عرب اضافه کرد: امیدوارم زمانی برسد که مسئولان دانشگاه نیز از انتظارات خودشان از دانشجویان بگویند چرا که معتقدیم دانشجویان پتانسیلی دارند که باید دانشگاه از آن استفاده کند.

وی ادامه داد: می توانیم از توانایی علمی و مهارت های دانشجویان دکتری در آموزش دانشجویان مقطع کارشناسی استفاده کنیم و یا در فعالیت های کمیته تحقیقات دانشجویی از پتانسیل دانشجویان تحصیلات تکمیلی بهره ببریم.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1595

به "تامین اعتبار تجهیزات آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم بهزیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین اعتبار تجهیزات آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم بهزیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید