تامین آب شرب پایدار برای بیش از 12 هزار نفر در رامشیر

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/خوزستان سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان از افتتاح دو پروژه آبرسانی روستایی در رامشیر و بهره مندی بیش از 12 هزار نفر از اهالی روستایی شهرستان از آب شرب پایدار خبرداد.

تامین آب شرب پایدار برای بیش از 12 هزار نفر در رامشیر

عادل حرباوی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با بهره برداری از این دو پروژه آبرسانی روستایی 16 روستای شاوه ها و 16 روستای بخش مرکزی با جمعیتی بالغ بر 12 هزار نفر از نعمت آب شرب پایدار و بهداشتی بهره مند شدند.

وی اضافه کرد: برای آبرسانی به 16 روستای شاوه های شهرستان رامشیر 15 کیلومتر خط انتقال و 11 کیلومتر شبکه توزیع آب شرب کارگزاری شده است.

حرباوی توضیح داد: 16 روستای شاوه ها 1450 خانوار با جمعیت بیش از 8 هزار نفر را تحت پوشش دارند.

سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان با اشاره به پروژه آبرسانی به 16 روستای بخش مرکزی تحت عنوان پروژه آبرسانی روستایی مرزه و ریحانه اظهار کرد: این پروژه با اعتبار بیش از 70 میلیارد ریال و از محل اعتبارات تملک دارایی اجرا شده است.

وی مطرح کرد: با بهره برداری از ایستگاه پمپاژ این مجتمع آبرسانی 16 روستا با جمعیت بیش از 4 هزار نفر از نعمت آب شرب پایدار و بهداشتی بهره مند شدند

حرباوی بیان نمود: با بهره برداری از این پروژه بیش از 12 هزار نفر از اهالی روستایی رامشیر به آب شرب پایدار و سالم دسترسی پیدا خواهند کرد و در آینده نزدیک رامشیر به شهرستانی تبدیل می گردد که کلیه روستاهای آن مسئله ای در تامین آب شرب مورد احتیاج خود نخواهند داشت.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8563

به "تامین آب شرب پایدار برای بیش از 12 هزار نفر در رامشیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین آب شرب پایدار برای بیش از 12 هزار نفر در رامشیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید