بیانیه گیتی پسند علیه سرمربی فرش آرا، باید مادام العمر محروم شوید

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، باشگاه گیتی پسند اصفهان بعد از اظهارات مجید مرتضائی سرمربی فرش آرا در خاتمه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال که با تساوی دو تیم به خاتمه رسید، بیانیه زیر را منتشر کرد:

بیانیه گیتی پسند علیه سرمربی فرش آرا، باید مادام العمر محروم شوید

باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند بعد از دیدار با فرش آرا و اظهار نظرهای متعدد عوامل باشگاه مذکور بنا را بر سکوت به منظور احترام به تیم مقابل و سازمان لیگ و جامعه داوری گذاشت و هیچ مصاحبه ای توسط سرمربی و یا بازیکنان گیتی پسند انجام نشد ولی با یک اظهار نظر غیر واقع و غیر حرفه ای توسط سرمربی تیم فرش آرا روبرو شدیم که باشگاه موارد ذیل را به آقای مرتضائی یاد آور می گردد.

آقای مرتضائی ظاهراً جنابعالی فقط خارج از مسابقه اخلاق مدار هستید ولی در حین بازیها از این مبحث مستثنی می شوید که اگر نمی شدید در زمان پایان نیمه اول بازی با گیتی پسند و در شلوغی صحنه از پشت به داور حمله نمی کردید و به داور لگد نمی زدید که داور متوجه نشد. اگر داور متوجه شده بود شما شاید مادام العمر محروم می شدید. (فیلم موجود است)

آقای مرتضائی شما در جایگاهی نیستید که در مورد بازیکن ملی پوش گیتی پسند که در رده ملی زحمات زیادی کشیده و جزو نفراتی بوده که سوم دنیا شده انتقاد کنید.

آقای مرتضائی ما به احترام مجموعه بزرگ فرش آرا و حاج آقا مرتضائی باز هم سکوت می کنیم و بیش از این از شما نمی گوئیم.

سایت باشگاه گیتی پسند در پایان این بیانیه نوشته است: فیلم ضربه سرمربی تیم فرش آرا به داور دیدار آقای ترحمی بزودی توسط باشگاه گیتی پسند منتشر خواهد شد تا در صورت صلاحدید مسئولین کمیته داوران برخورد قانونی کنند.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5694

به "بیانیه گیتی پسند علیه سرمربی فرش آرا، باید مادام العمر محروم شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه گیتی پسند علیه سرمربی فرش آرا، باید مادام العمر محروم شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید