بوشهر، کمالوند: زشت ترین صحنه فوتبال ایران در دیدار ما برابر ذوب آهن رقم خورد، داستان ها و حرف های منصوریان به درد تئاتر شهر می خورد!

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم عملکرد شاگردان جوانش در دیدار مقابل ذوب آهن را ستود و از بعضی اتفاقات این بازی به شدت گلایه کرد.

بوشهر، کمالوند: زشت ترین صحنه فوتبال ایران در دیدار ما برابر ذوب آهن رقم خورد، داستان ها و حرف های منصوریان به درد تئاتر شهر می خورد!

به گزارش خبرنگاران از شهرستان جم، فراز کمالوند پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل ذوب آهن اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: بچه هایی که امروز بازی کردند، بالاتر از حد انتظار نشان دادند، به خصوص بازیکنان جوان ما مانند متین کریم زاده که قطعاً می توانند در آینده به ما یاری نمایند.

وی در ادامه اضافه کرد: دیدار مقابل ذوب آهن فرصت خوبی برای ما بود و امروز به هشت یا 9 نفر از بازیکنان اصلی خود استراحت داده بودیم. شاید تصور اولیه این بود که با استفاده از بچه های دوم تیم مقابل ذوب آهن شکست بدی را متحمل می شویم، اما پا به پای تیم ذوب آهن و حتی در دقایقی بهتر از این تیم بازی کردیم. این موضوع نویددهنده این است که اگر روزی بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشته باشیم، از پشتوانه خوبی برخوردار هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی خاطر نشان کرد: به هر صورت بازیکنان جوان ممکن است اشتباه نمایند و به متین نیز در رختکن گفتم، پنالتی که داد مهم نیست و هر بازیکنی ممکن است مرتکب اشتباه گردد. برای رشد بازیکنان جوان باید تاوان داد و امروز بهترین فرصت و میدان خوبی بود که بچه ها محک بخورند. در خط دفاع به غیر از فریبرز گرامی تمام بازیکنان خود را تغییر دادیم و در خط حمله نیز کل بازیکنان خود را تغییر دادیم و در خط هافبک از نیما انتظاری استفاده کردیم. از تمام بازیکنانم به غیر از احسان تأییدی راضی هستم و احساس می کنم توان او در همین حد است. به این بازیکن در انتها بازی گفتم با این وضعیت به درد تیم ما نمی خورد.

کمالوند همچنین تأکید کرد: در جلسه بعدی تمرین تأییدی نمی تواند با ما تمرین کند و باید با بازیکنان اضافه تمرین کند، چون عملاً با حضور او ما 10 نفره شدیم و علی رغم اینکه خیلی برنامه ریزی نموده بودیم از حرکات او به گل برسیم این گونه نشد. یکسری چیزها باید در ذات و وجود بازیکن باشد و باید تیم و نتیجه برای او مهم باشد. حامد پاکدل تا دقیقه 120 استارت می زد، اما تأییدی در 15 دقیقه حضور خود مانند رستم ایستاده بود و قاعدتاً دیگر جایی در ترکیب تیم ما نخواهد داشت.

وی درباره درگیری اش با علیرضا منصوریان و هُل دادنش توسط سرمربی تیم ذوب آهن گفت: این چیزها در فوتبال طبیعی است. اعتقاد من این است که برنده شدن خوب است، اما نه به هر قیمتی. گلر این تیم زمین خورده بود، اما آنها در حال تبدیل توپ به گل بودند. فکر می کنم این صحنه زشت ترین صحنه فوتبال ایران باشد و نام بگیرد. دروازه بان این تیم زمین افتاده و بازیکن ما بالای سر او ایستاده بود، اما بازیکن ذوب آهن از وسط زمین به دنبال انداختن توپ پشت سر بازیکن ما بود! اصلا بردید، اما به چه قیمتی؟! آیا می خواهید قهرمان جام جهانی شوید؟! اگر جام حذفی برای ما مهم بود با تیم کامل خود در مسابقه حاضر می شدیم.

کمالوند خاطر نشان کرد: این کارها زشت است و درست نیست و هر کسی می خواهد در هر لباسی مرتکب آن گردد زشت است. ما معلم هستیم و باید آموزش خوب به بازیکنان خود بدهیم. این جور فوتبال بازی کردن پشیزی ارزش ندارد. برد و باخت همه جا هست، اما برد باید جوانمردانه کسب گردد. در سه صحنه این کار را تکرار کردند، اما بازیکنان ما در اوج حمله می دیدند بازیکنان آنها زمین خورده است توپ را به بیرون می زدند. این باعث می گردد ما فکر دیگری بکنیم و تیم های دیگر نیز از حالا بدانند ذوب آهن این کار را انجام می دهد و برای آنها مهم نیست بازیکن حریف به زمین افتاده باشد و بازی را ادامه می دهند.

سرمربی پارس جنوبی اضافه کرد: این مسائل از جوانمردی به دور است. بازیکن ما زمین نخورده بود و دروازه بان آنها مصدوم و بازیکنان ما ایستاده بودند و آنها در حال گل کردن توپ بودند! حالا بردید، آیا جام ژول ریمه را به شما دادند؟ چه اتفاقی افتاد! بگو و مگوی من و با منصوریان هم سر همین مسئله بود.

وی در پاسخ به این سؤال که منصوریان گفته است به بازی جوانمردانه اهمیت می دهد و اگر توپ گل شده بود حتماً به خودمان گل می زدیم، گفت: این داستان ها و حرف های منصوریان به درد تئاتر شهر می خورد.

کمالوند در پاسخ به این سؤال که تأییدی اخراج شده است، گفت: از لحاظ فنی او به درد ما نمی خورد. در رختکن به تأییدی گفتم با این وضعیت به درد ما نمی خورد و او را کنار گذاشتم. بازیکن باید در داخل زمین بدود و نه اینکه در این هوای گرم ما و مردم حرص و جوش بخوریم و او مانند رستم بایستد. در رختکن به او گفتم برود با تیم امید تمرین کند تا در نیم فصل او را جابه جا کنیم و دیگر در تیم ما جایی ندارد.

وی درباره استفاده از بازیکنان جوان در دیدارهای آینده خاطر نشان کرد: حتماً استفاده خواهیم کرد. این دیدار محکی خوب برای ما بود و احمد بهاروندی و متین کریم زاده که زیر 23 سال هستند نشان دادند بازیکنان خوبی هستند. در دیدار با تراکتور با توجه به اینکه 120 دقیقه بازی کردند، استراحت خواهند کرد، اما در دیدارهای آینده به کادر ما اضافه خواهند شد.

سرمربی تیم پارس جنوبی درباره استفاده از بازیکنان بومی گفت: متین بازیکن بومی است. بازیکنان بومی را باید به موقع استفاده کرد. الان متین یک اشتباه کرد و بازی را باختیم و جوان باید بداند بازی در لیگ برتر سخت است. در لیگ برتر یک اشتباه منجر به باخت می گردد و قطعاً با تثبیت شدن وضعیت مان حتماً از بازیکنان بومی و جوان استفاده می کنیم.

طرفداران رونالدو: مجله فوتبال و طرفداران بازکن محبوب رونالدو

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6141

به "بوشهر، کمالوند: زشت ترین صحنه فوتبال ایران در دیدار ما برابر ذوب آهن رقم خورد، داستان ها و حرف های منصوریان به درد تئاتر شهر می خورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، کمالوند: زشت ترین صحنه فوتبال ایران در دیدار ما برابر ذوب آهن رقم خورد، داستان ها و حرف های منصوریان به درد تئاتر شهر می خورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید