بلیزارد: نمایشگاه بلیزکان 2024 برگزار نخواهد شد

به گزارش کنفرانس هکا، اگر شما از هواداران شرکت بلیزارد (Blizzard) باشید قطعاً با بلیزکان (Blizzcon) آشنا هستید. این رویداد را می توان مهم ترین رویداد شرکت بلیزارد دانست که یک فضای بسیار خوب را برای اشتراک اخبار مختلف در خصوص عناوین این شرکت محیا می کرد. بلیزارد چندین سال بود که به طور دائم و سالانه بلیزکان را برگزار می کرد ولی اینطور که به نظر می رسد در سال 2024 میلادی ما شاهد این رویداد نخواهیم بود.

بلیزارد: نمایشگاه بلیزکان 2024 برگزار نخواهد شد

طبق چیزی که اعلام شده شرکت بلیزارد میخواهد در آینده این رویداد را دوباره برگزار نموده و تغییرات گسترده ای در آن ایجاد کند. حال تعیین نیست که بلیزکان در آینده در چه سالی برگزار خواهد شد ولی در حال حاضر این رویداد وجود نخواهد داشت و بلیزارد از پلتفرم های دیگر برای انتشار اخبار مهم در خصوص بازی های خود استفاده خواهد نمود.

در پیامی که بلیزارد منتشر نموده گفته که با توجه به تغییراتی که در این مدت در این شرکت اتفاق افتاده میخواهد سال جاری این رویداد را برگزار نکند. این تصمیم برای خود شرکت نیز بسیار سخت بوده و قرار است روند تازه ای را در پیش بگیرد. نکته اینجاست که شرکت بلیزارد اعلام نموده برنامه های خاصی برای این رویداد دارد و در سال های آینده این برنامه ها را پیاده خواهد نمود. در نتیجه نه تنها این رویداد دوباره زنده خواهد شد بلکه با یک روند نو و مجذوب کننده باز خواهد گشت.

در ماه های آینده شرکت بلیزارد اطلاعات بیشتری از بازی دنیی وارکرفت: جنگ درون (World of Warcraft: The War Within) و اولین بسته الحاقی بازی دیابلو 4 (Diablo 4) منتشر خواهد نمود. همینطور اینکه این شرکت در پی این است تا راه نوی برای جشن گرفتن عرضه های نو و وقایع مهم پیدا کند.

شرکت بلیزارد برنامه های مختلفی برای بازی های خود دارد که قرار است به زودی از همه آن ها رونمایی کند. برای مثال مسابقات رسمی اورواچ به زودی برگزار خواهند شد و از طفی این شرکت میخواهد تا برای جشن 30 سالگی بازی دنیای وارکرفت یک رویداد حضوری برای آن برگزار کند. همه این رویدادها از بلیزکان جدا هستند و این شرکت قصد ندارد در سال 2024 میلادی بلیزکان را برگزار کند.

خبر عدم برگزاری رویداد بلیزکان قطعاً برای هواداران شرکت بلیزارد ناامید کننده است. این رویداد را می توان مهمترین فضا برای انتشار اخبار مختلف این شرکت دانست و در نتیجه با نبود آن بلیزارد نیز باید مانند شرکت های دیگر از پلتفرم های معمولی مثل گیمزکام استفاده کند. در نتیجه این شرکت نیز از خاص بودن فاصله می گیرد.

بحث اصلی اینجاست که بلیزارد در این چند سال اخیر با مسائل مختلفی روبرو بوده است. حال با خریده شدن به وسیله مایکروسافت قطعاً تغییرات بسیار گسترده ای در روند این شرکت ایجاد خواهد شد و بلیزارد با رویکردی کاملاً متفاوت وارد دنیای گیمینگ خواهد شد. حال می توان گفت که این شرکت دیگر مستقل نیست و باید تا حد خوبی تحت نظر مایکروسافت باشد.

امکان دارد که عدم برگزاری رویداد بلیزکان به علت تصمیم مایکروسافت باشد. مایکروسافت می تواند از اخبار بازی های بلیزارد در رویدادهای خود استفاده کند و در نتیجه منطقی است که از این فرصت به برترین نحو استفاده کند. البته با توجه به گفته های شرکت بلیزارد قرار است بلیزکان دوباره باز شود ولی تا آن موقع باید دید که این شرکت از چه فضایی برای انتشار اخبار خود استفاده خواهد نمود.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 17034

به "بلیزارد: نمایشگاه بلیزکان 2024 برگزار نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیزارد: نمایشگاه بلیزکان 2024 برگزار نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید