بلاژویچ: اطمینان دارم اسکوچیچ با تیم ملی ایران نتایج لازم را خواهد گرفت

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی پیشین تیم ملی کشورمان معتقد است؛ هموطنش می تواند با ایران به نتایج لازم در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر برسد.

بلاژویچ: اطمینان دارم اسکوچیچ با تیم ملی ایران نتایج لازم را خواهد گرفت

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ 51 ساله پس از فسخ توافقی قراردادش با باشگاه صنعت نفت آبادان، روز پنجشنبه به طور رسمی از سوی فدراسیون فوتبال ایران به عنوان سرمربی جدید تیم ملی معرفی و جانشین مارک ویلموتس بلژیکی شد. او حالا پس از مربیانی همچون تومیسلاو ایویچ، استانکو پوکله پوویچ، میروسلاو بلاژویچ و برانکو ایوانکویچ، پنجمین سرمربی کرواتی است که هدایت تیم ملی ایران را برعهده می گیرد.

میروسلاو بلاژویچ 84 ساله که خود در سال 2001 هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده داشت، در گفت وگو با شبکه تلویزیونی دنونیک نووه کرواسی گفت: به خاطر دارم که اولین دیداری که من سرمربی تیم ملی ایران بودم، 110 هزار نفر در ورزشگاه بازی را از نزدیک دیدند و 30 هزار نفر خارج از ورزشگاه بودند و نتوانستند وارد ورشگاه شوند. من واقعاً خاطرات شگفت انگیزی از ایران دارم.

وی افزود: من تنها به یک دلیل تصمیم به ترک ایران گرفتم و آن این بود که عشق بیش از حد بدتر از نفرت است. ایرانی ها خیلی دوستم داشتند و هر کجا که مرا می دیدند، رویم را می بوسیدند. همانجا بود که فهمیدم باید ایران را ترک کنم و به برانکو ایوانکوویچ هم گفتم که تو به این کار ادامه بده، چون من نمی توانم در ایران بمانم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در خصوص سرمربی جدید تیم ملی هم گفت: اطمینان دارم اسکوچیچ با تیم ملی ایران به نتایج لازم خواهد رسید، چون او مسیری در سخت ترین شرایط را پیموده است. دراگان تجربه کار در باشگاهی بزرگ را ندارد و با وجود سرمربیگری در باشگاه های کوچک، ایرانی ها تشخیص دادند که هدایت تیم ملی را به او بسپارند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8504

به "بلاژویچ: اطمینان دارم اسکوچیچ با تیم ملی ایران نتایج لازم را خواهد گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاژویچ: اطمینان دارم اسکوچیچ با تیم ملی ایران نتایج لازم را خواهد گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید