برگزاری نشست تخصصی مدیر سعدآباد با رئیس اداره اموال و اوراق بهادار ذیحسابی سازمان میراث فرهنگی

به گزارش کنفرانس هکا، نشست تخصصی کیا پارسا مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد با رئیس اموال و اوراق بهادار ذیحسابی سازمان میراث فرهنگی و امنای اموال مجموعه سعدآباد برگزار شد.

برگزاری نشست تخصصی مدیر سعدآباد با رئیس اداره اموال و اوراق بهادار ذیحسابی سازمان میراث فرهنگی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سعدآباد، در این نشست کیا پارسا مدیر مجموعه سعدآباد و الهام صالحی رئیس اداره اموال اداره و اوراق بهادار ذیحسابی و امنای اموال مجموعه سعدآباد به بحث و بررسی پیرامون ساماندهی اموال فرهنگی مجموعه سعدآباد پرداختند و با یکدیگر گفت و گو کردند.

در این نشست که توسط ذیحسابی و اداره کل امور مالی سازمان میراث فرهنگی با موضوع هماهنگی در فرایندهای مربوط به نگهداری حساب اموال تشکیل شده بود، الهام صالحی رئیس اداره اموال و اوراق بهادار ذیحسابی در رابطه با ضرورت اجرای صحیح فرآیندهای مورد نظر سخن گفت و ثبت اموال فرهنگی تاریخی را از اهم وظایف امنای اموال برشمرد.

صالحی ضمن اشاره به ساماندهی اموال فرهنگی مجموعه سعدآباد و ارائه راه حل در خصوص رفع موانع و نحوه ساماندهی اموال فرهنگی و همچنین قوانین و مقررات شناسایی و کارشناسی اموال، از امنای اموال مجموعه درخواست همکاری مستمردر خصوص ارائه گزارش و معین تکلیف اموال تحت ابواب جمعی نمود

کیا پارسا مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد نیز در این نشست به تشریح موضوعات تخصصی پپرامون تفکیک ، معین و تکلیف اموال امحایی و ثبت نشده موجود در مجموعه و همچنین درخواست ارائه گزارش از مخازن استاندارد مجموعه، لیست پراکندگی اقلام و انتقال اموال مازاد پرداخت.

در حاشیه این نشست ضمن تشکر از مریم مقدم سرپرست پیشین واحد اموال، طی حکمی بنفشه کهلایی به سمت جدید سرپرست واحد اموال مجموعه سعدآباد معرفی گشت.

maeaedu.ir: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: میراث آریا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5421

به "برگزاری نشست تخصصی مدیر سعدآباد با رئیس اداره اموال و اوراق بهادار ذیحسابی سازمان میراث فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست تخصصی مدیر سعدآباد با رئیس اداره اموال و اوراق بهادار ذیحسابی سازمان میراث فرهنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید