برنامه زمان بندی مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور تعیین شد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، رقابت های صحرانوردی قهرمانی کشور (انتخابی تیم های ملی) در هر 3 رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از هفته اول آذرماه در استان های میزبان برگزار خواهد شد.

برنامه زمان بندی مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور تعیین شد

برنامه زمان بندی برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور به توضیح زیر است:

رده سنی بزرگسالان به میزبانی استان ایلام در بخش بانوان روز 7 آذرماه و روز 8 آذرماه نیز در بخش آقایان به مسافت های 10 کیلومتر برگزار می گردد.

رده سنی نوجوانان و جوانان در بخش آقایان به میزبانی استان قزوین در روز 15 آذرماه و رده سنی نوجوانان و جوانان در بخش بانوان نیز به میزبانی استان البرز در روز 22 آذر ماه برگزار خواهد شد.

برابر آخرین تغییرات قوانین بین المللی برگزاری مسابقات دو صحرانوردی، این رقابت ها در بخش آقایان در رده سنی نوجوانان به مسافت 6 کیلومتر، در رده سنی جوانان 8 کیلومتر و در رده سنی بزرگسالان نیز به مسافت 10 کیلومتر می باشد.

همچنین در بخش بانوان مسافت مسابقه رده سنی نوجوانان 4 کیلومتر، در رده سنی جوانان 6 کیلومتر و در رده سنی بزرگسالان نیز 10 کیلومتر است.

با توجه به مصوبه سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی در مورد انتخاب تیم های ملی صحرانوردی، برترین های این مسابقات که حدنصاب های مورد نظر را کسب کنند به اردوی آماده سازی پیش از اعزام به مسابقات صحرانوردی قهرمانی آسیا که فروردین ماه سال آینده به میزبانی هنگ کنگ برگزار می گردد، دعوت خواهند شد.

20amar.ir: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7054

به "برنامه زمان بندی مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه زمان بندی مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید