آنالیز چالش ها و چشم انداز های آژانس های دلتا در نشست سرپرستان

به گزارش کنفرانس هکا، گردهمایی مرداد ماه سرپرستان آژانس های املاک دلتا، مدیران و سرپرستان دفتر مرکزی در قالب ضیافت ناهاری، روز یکشنبه 15 مرداد ماه در تالار پذیرایی خانه معلم برگزار گردید.

آنالیز چالش ها و چشم انداز های آژانس های دلتا در نشست سرپرستان

در این نشست که با حضور محمد تقوی، مدیرعامل و بنیانگذار دلتا برگزار گردید، وی درباره اهداف، چشم اندازها و چالش های موجود با همکاران سخن گفت.

مدیر عامل دلتا، در بخشی از سخنان خود با اشاره به سرمایه گذاری گسترده این سازمان، در زمینه توسعه شبکه های مجازی، سایت، اپلیکیشن و امکانات دیجیتال و فناوری های نوین، گفت: طی چند ماه آینده دست یافتن به روزانه 100 هزاربازدید از جمله برنامه ریزی هایی دلتاست.

در بخشی دیگری از این برنامه چند ساعته، مهندس مهدی حسنی، سرپرست واحد نرم افزار دلتا ضمن ارائه گزارشی از فرایند فعالیت های اجرا شده برای ارتقای کیفی سایت و سایر برنامه های پیش روی این واحد، گفت: به زودی دلتا به عنوان بزرگترین سایت ملکی کشور، گام های مهمی در این راستا برخواهد داشت.

در ادامه این برنامه، همکاران دلتا، اعم از آژانس ها و دفتر مرکزی به طرح نظرات و دیدگاه های خود پرداختند که آنالیز چالش های موجود و چشم اندازهای پیش روی مجموعه، از جمله این مباحث بود.

مجله آزات وب: مجله آموزشی توسعه اسکریپت های تحت وب

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8215

به "آنالیز چالش ها و چشم انداز های آژانس های دلتا در نشست سرپرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز چالش ها و چشم انداز های آژانس های دلتا در نشست سرپرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید