آنالیز محیط زیستی نواحی 122 گانه شهرداری تهران

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران گفت: بازدید دوره ای از فعالیت ها و اقدامات محیط زیستی نواحی 122 گانه شهرداری تهران به منظور تصمیم گیری به هنگام مدیران شهری جهت بهبود عملکرد توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار انجام می گردد.

آنالیز محیط زیستی نواحی 122 گانه شهرداری تهران

به گزارش خبرنگاران صدرالدین علی پور گفت: فعالیت ها، اقدامات و پروژه های محیط زیستی مناطق 22گانه شهرداری تهران در تمامی حوزه های مرتبط با محیط زیست توسط تیم کارشناسی و تخصصی اداره کل محیط زیست مورد بازدید و آنالیز قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: بازدیدهای تخصصی محیط زیستی مناطق 22گانه شهرداری تهران با هدف تسریع و تسهیل امور در روند اجرای پروژه ها شروع شده است و تا شهریور ماه امسال ادامه دارد که به منظور بهبود کیفیت اقدامات و فعالیت های محیط زیستی، نتایج آن به اطلاع شهرداران مناطق خواهد رسید.

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار در ادامه اظهارکرد: بازدیدهای دوره ای از مناطق به صورت فصلی و به منظور آنالیز نحوه فعالیت پروژه ها به لحاظ کیفی و کمی و برطرف مسائل و موانع موجود صورت می گیرد.

وی با اشاره به شعار مدیریت شهری تهران شهری برای همه گفت: توجه به مسائل محیط زیستی در کنار تمام فعالیت های عمرانی، شهرسازی و غیره از اهمیت ویژه ای برخوردار است، لذا بازدید دوره ای از پروژه ها و در نتیجه تصمیم گیری به هنگام مدیران شهری با در نظر دریافت مسائل موجود منجر به پیشرفت صحیح و مطلوب پروژه ها خواهد شد.

به همین دلیل، کارشناسان اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، از فعالیت ها و پروژه های محیط زیستی مناطق 1 و 18 اعم از سوله های بازیافت و تفکیک پسماند، تجهیزات خورشیدی موجود در ساختمان نواحی و بوستان های انرژی، پکیج ها و سیستم های تصفیه آب و فضلاب بازدید کردند.

در این بازدید، عملکرد پیمانکاران در همه حوزه های مرتبط شامل فضای سبز و لایروبی نهرها، موارد اصلاح الگوی مصرف در ساختمان نواحی، مستندات ایزو، نحوه تفکیک پسماند از مبدا و میزان پیشرفت پروژه های سال 98 مورد آنالیز نهاده شد.

به گزارش شهرنوشت، آنالیز های مذکور و نتایج حاصل از آن ها در نهایت در جلسات ستادی که با حضور شهرداران مناطق تشکیل می گردد، جهت اخذ تصمیمات لازم مطرح خواهد شد.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4297

به "آنالیز محیط زیستی نواحی 122 گانه شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز محیط زیستی نواحی 122 گانه شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید