بردوش کشیدن مسائل استقلال کار یک نفر نیست، فوتبال دست نااهل نیفتد

به گزارش کنفرانس هکا، رضا رجبی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به انتخاب علی فتح الله زاده به عنوان مدیر جدید باشگاه استقلال گفت: در گذشته هم بارها گفته بودم فتح الله زاده با این همه سابقه و تجربه نباید از چرخه مدیریتی باشگاه دور می ماند، در این 6 سال هم دوری او باعث شد در حق تیم ما اجحاف شود. بخش عمده ای از دلایل دور نگه داشتن فتح الله زاده از استقلال را تقصیر افرادی می دانم که نمی خواستند موفقیت این تیم را ببینند. من در سال های اخیر بارها به این مسئله اشاره کرده و گفته بودم هیچ کس به اندازه فتح الله زاده نمی تواند به حل مسائل باشگاه کمک کند.

بردوش کشیدن مسائل استقلال کار یک نفر نیست، فوتبال دست نااهل نیفتد

وی افزود: همه آقایانی که در این سال ها به عنوان مدیر آمدند، متشخص و افراد بزرگی بودند اما مدیریت باشگاه استقلال ریزه کاری هایی دارد و مدیر این مجموعه باید بتواند همواره بحران ها را مدیریت کند؛ کاری که مدیران سال های اخیر در عمل نشان دادند توان انجام آن را ندارند.

کاپیتان پیشین آبی پوشان شرح داد: حال و روز این روزهای استقلال خوب نیست. این تیم، زمین، امکانات، پول و سایر ابزار موفقیت را در حداقل ها دارد و آنچه زیاد دارد، بدهی، مسائل و بحران است. برای برون رفت از این شرایط، همه باید دست به دست هم دهند. فتح الله زاده به تنهایی نمی تواند بار این مسائل را بر دوش بکشد.

رجبی گفت: کادر فنی امروز این تیم جوان، مستعد، جویای نام و صاحب آینده است اما آنها باید از تجارب گذشتگان خود و پیشکسوتان استفاده کنند؛ همانطور که در پرسپولیس این اتفاق افتاده و قدیمی ها و پیشکسوتان در کنار باشگاه، مدیریت و کادر فنی هستند و تجاربشان را با آنها به اشتراک می گذارند.

مربی پیشین استقلال در خصوص انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: متأسفانه برای انتخاب رئیس جدید فدراسیون فوتبال، کار از رقابت گذشته و به جنگ رسیده است. در این جنگ تمام عیار عده ای که واجد شرایط نیستند و صلاحیت حضور در چرخه مدیریتی فوتبال را ندارند، نه تنها خود را محق تر از دیگران می دانند، بلکه با ابزار غیرمتعارفی که در دست دارند، شانسشان را افزایش داده اند که این نه تنها به بهبود حال فوتبال ما در آینده کمک نمی کند بلکه باعث ادامه سیر نزولی فوتبال ما در رده ملی و باشگاهی خواهد شد.

وی تأکید کرد: به عنوان پیشکسوت فوتبال از نهادهای نظارتی درخواست دارم با دقت بیشتری انتخابات فدراسیون را رصد کرده و اجازه ندهند کار به دست نااهل بیفتد. فوتبال ما به اندازه کافی چوب سوءمدیریت را خورده است. سکان آن باید به دست افرادی بیفتد که توان اداره آن را داشته باشند.

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: این بهترین شاهدی است که از غیب می رسد و ادعای بالای مرا ثابت می کند که باید نظارتی بر انتخابات فوتبال صورت گیرد تا در چهار سال آینده مدیرانی شایسته و اصلح سکان این فوتبال را در دست بگیرند. در یک جمله می گویم امروز حال فوتبال ایران خوب نیست، مردم از آن لذت نمی برند و دورنمای خوبی برای این فوتبال متصور نیستند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8966

به "بردوش کشیدن مسائل استقلال کار یک نفر نیست، فوتبال دست نااهل نیفتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بردوش کشیدن مسائل استقلال کار یک نفر نیست، فوتبال دست نااهل نیفتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید