بحرین، بی اعتنایی آشکار آل خلیفه به سلامت زندانیان در مقابل کرونا

به گزارش کنفرانس هکا، بازداشت شدگان آزادی بیان در زندان های آل خلیفه بحرین در سایه وخامت شرایط بهداشتی و نیز برخی اقدامات متعمدانه مسئولان در معرض ابتلا به ویروس کرونا هستند.

بحرین، بی اعتنایی آشکار آل خلیفه به سلامت زندانیان در مقابل کرونا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری ائتلاف جوانان انقلابی 14 فوریه بازداشت شدگان آزادی بیان در زندان های آل خلیفه خبر دادند که تدابیر پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا در این زندان ها به خوبی اجرا نمی شود و مدیریت آن بیشتر به دنبال حمایت از جاسوسان در برابر شیوع این ویروس است تا زندانیان.

درحالی که این بازداشت شدگان به بهانه جلوگیری از انتشار کرونا٬ از دیدار با خانواده هایشان محروم هستند٬ عناصر جاسوس همچنان به بیرون رفت و آمد می کنند و احتمال انتقال کروناویروس از طریق این جاسوسان به داخل زندان ها وجود دارد.

هاجر منصور از بازداشت شدگان آزادی بیان٬ درباره شرایط بهداشتی پلیس های زن در خصوص استفاده از ماسک و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه صحبت و گفت که هیچکدام از آنها رعایت نمی شود و به ویژه اینکه بیشتر این پلیس ها هویت های مختلفی دارند و برخی از مرخصی برگشته اند وهمچنین برخی دیگر از آنها با کسانی که از کشورهای آلوده به ویروس کرونا آمده اند برخورد داشته اند.

محمد میرزا یکی دیگر از بازداشت شدگان آزادی بیان نیز در رابطه با احتمال انتقال ویروس کرونا از طریق جاسوسان به زندانیان ابراز نگرانی کرد.

ائتلاف جوانان انقلابی 14 فوریه در بحرین به شدت از کوتاهی و ناکامی رژیم آل خلیفه در مقابله با بحران شیوع ویروس کرونا انتقاد کرده و معتقد است که این رژیم از رنج های ملت بحرین برای انتقام از آنها سوءاستفاده کرده و تدابیر لازم را برای بازگرداندن مسافران خارجی و پیشگیری از انتشار کرونا انجام نمی دهد.

مجله آزات وب: مجله آموزشی توسعه اسکریپت های تحت وب

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8928

به "بحرین، بی اعتنایی آشکار آل خلیفه به سلامت زندانیان در مقابل کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحرین، بی اعتنایی آشکار آل خلیفه به سلامت زندانیان در مقابل کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید