با خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس آشنا شوید

به گزارش کنفرانس هکا، خدمات مربوط به دوربین مداربسته یکی از جدیدترین بخش های خبرنگاران سرویس است که در سال 1402 راه اندازی شد. در این مطلب قصد داریم به طور کامل به آنالیز اهداف، نوع خدمات، هزینه و مزایای این سرویس بپردازیم.

با خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس آشنا شوید

در سال 1402، فعالیت خبرنگاران سرویس در زمینه دوربین های مداربسته با هدف یاری به مشتریان و افزایش آگاهی آن ها از معینات فنی و نحوه عملکرد دوربین ها، با همکاری واحد تأمین خبرنگاران شروع شد. به موجب این همکاری، امکان دریافت مشاوره پیرامون خرید مناسب ترین دوربین و حتی ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته هم برای مشتریان فراهم شده است.

اهداف خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس

خبرنگاران سرویس خدمات متنوعی در زمینه دوربین های مداربسته ارائه می دهد، که به طور جامع و حرفه ای، انواع احتیاجهای کاربران را پوشش می دهد تا 0 تا 100 مراحل مربوط به این کار را با خیالی آسوده طی نمایند. خدمات یادشده شامل موارد زیر می شوند:

 • مشاوره رایگان در خرید و نصب دوربین مداربسته

مزیت اصلی خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس، مشاوره رایگان قبل از خرید و نصب دوربین مدار بسته است. به این صورت که شما احتیاجی ندارید هزینه خاصی برای این منظور پرداخت کنید و تمام اطلاعات مورد احتیاجتان در این زمینه به صورت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد.

طبیعی است که کاربران در هنگام خرید دوربین مدار بسته با توجه به مدل های گوناگونی که در بازار وجود دارند دچار سردرگمی شوند. خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس هم دقیقا برای جلوگیری از رخ دادن چنین اتفاقی راه اندازی شده و به مشتریان این اطمینان را می دهد که برترین و مناسب ترین دوربین مداربسته را متناسب با احتیاجشان به آن ها معرفی کند.

به همین دلیل مشتریان این امکان را دارند که با بخش های مربوطه تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان خرید دوربین مدار بسته با بالاترین کیفیت بر اساس نوع احتیاج، بودجه و احتیاجهای شخصی دیگر، بهره مند شوند.

علاوه بر این ها، برای نصب هم مشاوره رایگان به شما ارائه خواهد شد. این اتفاق در کنار بازدید از محل نصب دوربین که در زیر به آن پرداخته شده سبب می گردد شما از مناسب ترین محل نصب دوربین در منزل، محل کار یا هر جای دیگری آگاه شوید.

 • بازدید از محل

یکی دیگر از مزایای خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس این است که تیم فعال در آن قبل از ارائه خدمات، از محل نصب دوربین بازدید نموده و گزارشات مختلفی را در رابطه با چگونگی امکان نصب دوربین تهیه می نمایند.

سپس با آنالیز این گزارشات، مناسب ترین محل را برای نصب دوربین مداربسته به شما پیشنهاد می نمایند. نکته جالب تر اما اینجاست که خبرنگاران سرویس امکان تهیه پلان جانمایی دوربین مدار بسته را هم دارد که این موضوع به خصوص برای نصب یا تجهیز سیستم در آینده بسیار کاربردی است.

پلان جانمایی یعنی تیم خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس با آنالیز دقیق و جزئی از محیط مورد نظر، نقاط حساس و استراتژیکی را که احتیاج به پوشش دارند برای نصب دوربین انتخاب می نمایند. علاوه بر این ها، تعداد دقیق دوربین های مورد احتیاج برای پوشش کل نقاط کلیدی یک محیط و مناسب ترین نوع دوربین برای این منظور هم به مشتریان اعلام خواهد شد.

سایر موارد از جمله احتیاج به تجهیزات جانبی اضافی نظیر نورپردازی، سیستم های امنیتی دیگر و… هم به اطلاع مشتریان خواهد رسید تا بدین ترتیب کوچک ترین جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 • مشاهده آنلاین هزینه نصب تقریبی

گاهی اوقات پیش می آید که کاربر نمی داند برای تجهیز منطقه مورد نظر خود به سیستم دوربین مداربسته باید چقدر هزینه کند. عدم شناخت از نوع دوربین، عدم اطلاع از تعداد دوربین های مورد احتیاج برای پوشش تمام نقاط کلیدی و مواردی از این دست سبب می گردد تا کاربر در رسیدن به قیمت تقریبی هم با مشکل روبرو گردد.

اینجاست که مشاوره آنلاین در کنار امکان مشاهده آنلاین هزینه نصب تقریبی می تواند به یاری مشتری بیاید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تیم مشاوره تماس گرفته و از نوع دوربین مورد احتیاج خود و اطلاعات مختلف پیرامون این موضوع آگاه شوید. حالا می توانید با ورود به مربوط به خدمات دوربین مداربسته، به صورت آنلاین، از هزینه نصب تقریبی هم آگاهی دقیق تری کسب کنید.

 • خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته

خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس فکر همه جا را نموده است! اگرچه این تیم از خبره ترین افراد در این زمینه تشکیل شده اما با این حال آن ها بعد از ارائه خدمات، این اطمینان را به شما می دهند که در صورت بروز هرگونه مشکل، همراهی تان خواهند کرد.

بدین ترتیب شما اگر بعد از نصب با مسئله ای در سیستم دوربین مداربسته روبرو شدید، می توانید این مشکل را به اطلاع بخش خدمات برسانید تا آن ها در سریع ترین زمان ممکن، به مسائل شما رسیدگی نمایند یا به پرسش هایتان پاسخ دهند.

نکته قابل توجه دیگر هم اجرت نصب دوربین است. خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس ادعا نمی نماید مقرون به صرفه ترین اجرت را در مقایسه با سایر بخش های فعال در این زمینه دریافت می نماید اما این اطمینان را به شما می دهد که در مقایسه با نوع خدمات ارائه شده، مناسب ترین هزینه را دریافت می نماید تا فشار زیادی از لحاظ مالی به مشتری وارد نگردد.

 • نصب استاندارد با تیم فنی و متخصص

همانطور که در بالا هم اشاره شده، تیم فعال در خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس از کادری مجرب و متخصص تشکیل شده که در کمترین زمان ممکن قادر به شناسایی و برطرف کردن مسائل مربوط به حوزه خود هستند.

با یاری این تیم، کوچک ترین مسئله ای در نصب دوربین مداربسته در محل مورد نظر به وجود نخواهد آمد و این اطمینان به شما داده می گردد که برترین دوربین ها در برترین نقطه از محل نصب خواهد شد. علاوه بر این ها، این تیم در رعایت استانداردهای کیفیتی هم بسیار حساس و دقیق هستند و به مرتب ترین شکل ممکن فرایند نصب را انجام می دهند.

 • ضمانت 7 روز پشتیبانی رایگان پس از نصب

علاوه بر تیم پشتیبانی که شما می توانید سوالات مختلف خود را در رابطه با هر مسئله ای که در رابطه با سیستم دوربین مداربسته برایتان پیش آمده از آن ها بپرسید، تیم نصب هم یک ضمانت 7 روزه به شما می دهد تا اگر در این مدت هر گونه مسئله ای برای سیستم امنیتی محل مورد نظر شما پیش آمد، آن ها به صورت رایگان به برطرف کردن آن اقدام نمایند.

توجه داشته باشید شرایط پشتیبانی 7 روزه به شما اعلام خواهد شد تا کاملا متوجه شوید در چه صورتی، پشتیبانی رایگان شامل حال تان خواهد شد.

 • ارائه راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری مناسب

تیم نصب دوربین مداربسته در صورت احتیاج به نرم افزار یا سخت افزار خاص برای بهبود کیفیت و کارایی سیستم امنیتی، این موضوع را به اطلاع شما خواهند رساند و خودشان هم پیشنهادات و هدایت های لازم را به منظور افزایش کیفیت سیستم به شما ارائه می دهند.

خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس

خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس با ارائه بالاترین کیفیت و برترین پشتیبانی، نظر مثبت مشتریان را به خود جلب نموده اما با این حال اگر همچنان برایتان این پرسش وجود دارد که چرا باید خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس را برای تأمین امنیت محیط مورد نظر خود انتخاب کنید، باید بگوییم علاوه بر تمام موارد گفته شده در بالا، سه مزیت دیگر هم وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 • آنالیز صحت عملکرد نرم افزاری و سخت افزاری اجزای مختلف سیستم دوربین مداربسته

یکی از مهم ترین مزیت های خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس این است که تیم نصب بعد از اتمام کار خود، از سلامت کارکرد سیستم اطمینان حاصل می نمایند تا مشکل خاصی نداشته باشند و به درستی کار نمایند. علاوه بر این ها، اگر دوربین شما امکان دید در شب را هم داشته باشد، تیم نصب تا اطمینان حاصل نکند که دوربین در شب هم می تواند عملکرد خوبی داشته باشد، کار خود را به اتمام نخواهد رساند.

سلامت منبع تغذیه دوربین ها و بعلاوه کارکرد صحیح سوییچ ها و تجهیزات شبکه، برطرف باگ های نرم افزاری، آپدیت فریم ور دستگاه و… هم جز وظایف این تیم است تا بدین ترتیب شما بعد از اتمام کار با هیچ مشکل خاصی روبرو نشوید. هرچند در صورت بروز هرگونه مشکل تا 7 روز شما می توانید به صورت رایگان خدمات دریافت کنید.

 • اطمینان از زاویه تصویربرداری مناسب دوربین

یکی از مهم ترین مسائلی که باید هنگام نصب دوربین مداربسته در نظر داشت این است که زاویه تصویربرداری مناسبی داشته باشد. در غیر این صورت شما نمی توانید نقاط مختلف خانه یا محل مورد نظر خود را تحت نظارت داشته باشید. تیم خدمات دوربین مدار بسته خبرنگاران سرویس هم قبل از اتمام کار، از مناسب بودن زاویه تصویربرداری دوربین یا دوربین ها اطمینان حاصل می نمایند. چون ممکن است زاویه دوربین بنا به دلایل گوناگون نظیر دستکاری فیزیکی احتمالی، برخورد ناخواسته اجسام به دوربین و… بهم بریزد.

 • غبار رویی از سیستم مداربسته

یکی از مهم ترین کارهایی که تیم نصب دوربین مداربسته خبرنگاران انجام می دهد این است که از تمیز بودن لنزها اطمینان حاصل می نمایند. کار این تیم بی نهایت تمیز و مرتب است تا دوربین ها با بالاترین کیفیت و دقت بتوانند تصویربرداری نمایند. بعلاوه دلایلی که سبب می گردد دمای دستگاه ضبط نماینده افزایش بی رویه ای داشته باشد به وسیله تیم نصب کنترل و حذف می گردد تا طول عمر مفید سیستم افزایش چشمگیری داشته باشد.

مراحل کار به زبان ساده

مراحل کار خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس به 5 قسمت تقسیم می گردد؛ نخست، درخواست شما ثبت و مورد آنالیز قرار می گیرد، سپس یک تیم خبره جهت آنالیز و بازدید از محل و تهیه گزارشات مربوطه اعزام می گردد، در مرحله سوم، زمان بندی نصب و برآورد هزینه انجام و به شما اعلام می گردد، در مرحله بعد، پیش فاکتور عقد قرارداد برایتان ارسال می گردد و در نهایت هم فرایند نصب و پشتیبانی انجام می گردد.

در جانمایی دوربین ابتدا ابتدا پلان محل نصب به صورت دستی طراحی و سپس دوربین ها با توجه به شرایط نصب معین و جانمایی می شوند. سپس نقشه دستی را در نرم افزارهای طراحی نظیر AutoCAD و Visio وارد نموده و پلان اصلی تهیه می گردد. مشاهده می کنید که چقدر همه چیز دقیق و با بالاترین کنترل صورت می گیرد.

البته مراحل کار به دو صورت انجام می گردد؛ شما یا برای انجام خدمات مربوطه، تماس تلفنی می گیرید و یا به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت می کنید که روند کار در هر دو روش به توضیح زیر است:

درخواست آنلاین به وسیله وب سایت

برای درخواست آنلاین به وسیله وب سایت ، کافی است روی لینک کلیک نموده و وارد سایت شوید. سپس معینات خود را طبق دستورالعمل های صفحه پر نموده و درخواست خود را ثبت کنید. بعلاوه چه به وسیله درخواست آنلاین و چه تماس تلفنی به ثبت درخواست اقدام کنید، یک سری اقدامات دیگر هم هست که احتمالا از شما خواسته می گردد تا انجام دهید. این کارها عبارت اند از:

 • عکس از محل مورد احتیاج برای هدایت دقیق و معرفی مناسب ترین کالا به مشتری. در این مرحله از مشتری خواسته می گردد که به وسیله آدرس ایمیل خبرنگاران سرویس، از محل مورد نظر از زوایای مختلف عکس تهیه و ارسال کند. اگر در مدت 24 ساعت تصویری به وسیله کاربر ارسال نگردد، مجددا از سوی پشتیبانی با او تماس گرفته می گردد.
 • نوع کاربری باید معین گردد. مثلا دوربین قرار است در محیط داخل نصب گردد یا بیرون، آیا قرار است برای کنترل فرد استفاده گردد یا کنترل محیط یا کنترل ورود و خروج افراد و خودرو. این اطلاعات در مکالماتی که بین مشتری و پشتیبانی صورت می گیرد، رد و بدل خواهد شد.
 • در این مرحله تعداد دوربین مورد احتیاج معین می گردد. شما با ارائه اطلاعات مورد احتیاج از شرایط محیط و نوع کاربری خود و بعلاوه با توجه به عکس هایی که ارسال کردید، به وسیله پشتیبانی پیشنهادهایی در رابطه با تعداد دوربین مورد نظر دریافت خواهید کرد.
 • استعلام شرایط محیطی انجام می گیرد، به این صورت که متراژ دقیق محل مورد نظر، تعداد طبقات، اتاق ها، شرایط پارکینگ، شرایط دیوارها، ارتفاع دیوارها و… باید معین گردد.
 • برآورد هزینه به وسیله پشتیبانی اعلام می گردد تا متناسب با بودجه مشتری، برترین سیستم دوربین مداربسته برای او نصب گردد. در این مرحله مقدار بودجه مشتری هم در نظر گرفته می گردد تا معین گردد سقف هزینه ای که او می تواند برای این منظور بپردازد چقدر است.
 • در مرحله آخر، تسویه حساب صورت می گیرد و مشتری در محل، هزینه را به نصاب پرداخت می نماید.
 • توجه داشته باشید که پرداخت هزینه به صورت کارت به کارت صورت می گیرد.

درخواست به وسیله تماس تلفنی

در این روش، مشتری با شماره 02161930010 تماس می گیرد و سپس اطلاعات شخصی از جمله نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس، آدرس و… را به پشتیبانی می دهد. باقی مراحل را اپراتور به اطلاع شما می رساند اما به صورت کلی بعد از ارائه اطلاعات شخصی، مراحل به جای مانده فرق خاصی با روش آنلاین نخواهد داشت.

مرحله نصب

نصب دوربین هم چند مرحله دارد که به صورت خلاصه در زیر به آن اشاره نموده ایم؛

 • تهیه نقشه اولیه برای نصب دوربین
 • تهیه تجهیزات ضروری برای نصب از جمله هارد، کابل، سوییچ و…
 • معین برترین محل نصب تجهیزات جهت دریافت برترین کارایی
 • کابل کشی و اتصال کابل های مورد احتیاج
 • اعمال تنظیمات نرم افزاری
 • عیب یابی و سرانجام کار

خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس؛ سخن سرانجامی

همانطور که در متن خواندید، خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس برای یاری به مشتریانی است که می خواهند محل کار، منزل و… را با استفاده از دوربین مداربسته ایمن نمایند. این خدمات در حالت عادی ممکن است هم طول بکشد و هم هزینه زیادی در پی داشته باشند. در نهایت هم شاید به درستی و به کامل ترین شکل انجام نگیرد. اما خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس این اطمینان را به شما می دهد که در ازای خدماتی که ارائه می نماید، مناسب ترین هزینه را دریافت خواهد نمود.

علاوه بر این ها، مزیت خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس این است که مشاوره رایگان خرید و نصب به شما ارائه خواهد شد تا متناسب با احتیاج خود، بتوانید برترین تصمیم را بگیرید. علاوه بر این ها، تیم کارشناس فنی به محل اعزام می گردد تا محل دقیق نصب، تعداد دوربین های مورد احتیاج، مقدار پوشش دهی نقاط استراتژیک و… هم کاملا معین گردد.

ضمانت 7 روزه با ارائه خدمات کاملا رایگان، پشتیبانی مجرب با صبر و حوصله فراوان در شناسایی و برطرف کردن مسائل کاربران و بعلاوه پاسخ به پرسش های مشتریان، از جمله خدماتی است که به وسیله خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس به شما ارائه می گردد.

منبع: خبرنگاران مگ

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 17 بهمن 1402 بروزرسانی: 17 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14905

به "با خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید