با اعلام مدیر اجرایی باشگاه؛ دیبالا در خاتمه فصل از یوونتوس جدا می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، مدیراجرایی باشگاه یوونتوس خاطرنشان کرد که قرارداد ستاره آرژانتینی این تیم قطعاً تمدید نخواهد شد.

با اعلام مدیر اجرایی باشگاه؛ دیبالا در خاتمه فصل از یوونتوس جدا می گردد

به گزارش خبرنگاران، مائوریتزیو آریوابِنه، مدیراجرایی باشگاه یوونتوس بیان کرد که این باشگاه تصمیم به قطع همکاری با پائولو دیبالا نموده است.

قرارداد دیبالا تا سرانجام فصل جاری اعتبار دارد و مذاکرات طرفین برای تمدید قرارداد پس از رد درخواست بازیکن 28 ساله آرژانتینی برای دریافتی حقوقی 10 میلیون یورویی از سوی باشگاه به بن بست خورد و پس از آن هم دیگر خبری از تمدید قرارداد نشد.

در این مدت حدس های فراوانی درباره آینده بازیکنی که 7 سال پیش به یووه پیوست، شکل گرفت و حتی در ماه اکتبر سال گذشته عنوان شد که طرفین به توافق رسیده اند اما کمی بعد این موضوع تکذیب شد. اکنون هم آریوابنه رسماً اعلام نموده که دیبالا فصل آینده دیگر پیراهن راه راه تورینی ها را به تن نخواهد کرد.

آریوابنه به سایت توتومرکاتووب ایتالیا گفت: مهمترین تغییری که یوونتوس ایجاد شده، عدم تمدید قرارداد پائولو دیبالا است. با توجه به شرایط بازار من باید این موضوع را خیلی صادقانه و رک بگویم. با خریدهایی که در ماه ژانویه انجام دادیم و با ورود ولاهوویچ، پائولو دیگر نقطه ثقل پروژه تاکتیکی یوونتوس نیست و به همین علت هم ترجیح دادیم که چنین تصمیمی بگیریم. معیارهای باشگاه تغییر نموده اند. من قبلاً هم درباره این موضوع صحبت نموده بودم. در قابلیت های پائولو شکی نیست اما می بایست یکسری ملاحظات را درباره تعداد بازی های او، مدت حضورش در بازی ها و مسائل اقتصادی انجام داد.

مدیراجرایی باشگاه یوونتوس اضافه کرد: ما تصمیم مان درباره دیبالا را در ماه ژانویه اتخاذ نموده بودیم (سه ماه قبل) و اکنون من آن را اعلام می کنم. برای یوونتوس آسان بود که یک پیشنهاد پایین بدهد تا پائولو آن را رد کند و اینطوری توپ در زمین او افتاده باشد اما ما نمی خواستیم چنین پیشنهادی بدهیم، چون بی احترامی بود. باشگاه تصمیمش را گرفته است. جلسه امروزمان هم بسیار محبت آمیز، شفاف و در کمال احترام بود.

به این ترتیب دیبالا کمتر از سه ماه دیگر فرصت دارد تا درباره آینده اش و مقصد بعدی اش برنامه ریزی کند. از اینتر به عنوان محتمل ترین مقصد او یاد می گردد اما انتقال او به اسپانیا یا انگلیس هم احتمال دارد و باشگاه هایی مانند بارسلونا و تاتنهام ممکن است برای خریدش قدم بردارند.

دیبالا در این فصل برای یوونتوس در تمامی رقابت ها 29 بازی انجام داده و 13 گل هم به ثمر رسانده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13646

به "با اعلام مدیر اجرایی باشگاه؛ دیبالا در خاتمه فصل از یوونتوس جدا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اعلام مدیر اجرایی باشگاه؛ دیبالا در خاتمه فصل از یوونتوس جدا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید