باقری: بحث جدایی من از پرسپولیس مطرح نیست

به گزارش کنفرانس هکا، مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید، پس از صحبت هایی که با سرپرست فدراسیون فوتبال و مدیرعامل باشگاه داشته قرار است هم در تیم ملی و هم پرسپولیس فعالیت کند.

باقری: بحث جدایی من از پرسپولیس مطرح نیست

به گزارش خبرنگاران، کریم باقری در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: موضوع این است که از طرف فدراسیون فوتبال با من تماس گرفتند و اعلام شد که آقای اسکوچیچ خواسته اند در کادر فنی تیم ملی کشورم حضور داشته باشم. طبیعی است که خدمت به تیم ملی مهم است ولی از سوی دیگر هم پرسپولیس مطرح بود. به فدراسیون و کادرفنی تیم ملی اعلام کردم که موافقم اما من با باشگاه قرارداد دارم و باشگاه باید موافق باشد و تصمیم آخر را سپردم به باشگاه .آقای بهافرایند هم گویا با آقای انصاری فرد تماس گرفتند و مدیرعامل باشگاه هم متعاقبا با من و آقای یحیی گل محمدی صحبت داشتند.

کریم باقری درباره نگرانی طرفداران پرسپولیس از جدایی او از پرسپولیس گفت: طرفداران لطف دارند اما نگران نباشند چون بنده قرار نیست از پرسپولیس بروم. خوشحالم که از آقای اسکوچیچ و بهافرایند تا آقای انصاری فرد و گل محمدی و البته طرفداران این قدر به من لطف دارند. از این بابت تشکر می کنم. حالا هم قرار شده است که مثل ملی پوشان در زمان برنامه های تیم ملی در خدمت آن جا باشم و در دیگر مواقع که تیم ملی برنامه ای ندارد، به کارم در پرسپولیس ادامه می دهم و مسئله ای از این بابت نیست.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی خاطر نشان کرد: این طور نیست که از پرسپولیس جدا شوم. آن ها همواره به من لطف ویژه ای داشته اند که بابت آن تشکر می کنم ولی نگران نباشند. همان طور که شرح دادم، به کار خودم در پرسپولیس ادامه می دهم و هر زمان تیم ملی اردو و بازی داشت، مثل بازیکنان که به اردو می فرایند به انجام مسئولیت در آن جا خواهم پرداخت. مسئله ای نیست و باز هم از طرفداران متشکرم و تأکید می کنم در خدمت پرسپولیس هستم و فقط موقع اردو و بازی مثل ملی پوشان در اردوی تیم ملی خواهم بود و امیدوارم که بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم. در واقع هم بنده و هم مسئولان باشگاه و کادر فنی پرسپولیس به خاطر بحث ملی این تصمیم را گرفته ایم و تاکید می کنم قرارداد دارم و بحث جدایی من از پرسپولیس مطرح نیست.

مجله عکسها: مجله تفریحی و سرگرمی عکسها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8990

به "باقری: بحث جدایی من از پرسپولیس مطرح نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقری: بحث جدایی من از پرسپولیس مطرح نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید