باشگاه پرسپولیس از روزهای بحرانی گزارش داد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مدیریت در شرایط بحرانی عیار و پتانسیل یک مجموعه و مدیریت آن را نشان می دهد.

باشگاه پرسپولیس از روزهای بحرانی گزارش داد

پرسپولیس پس از قهرمانی جام حذفی روزهای سختی را پشت سر گذاشت. مجالی برای گله گذاری و تسلیم برابر مسائل وجود نداشت. باید حرف های طرفداران و حتی فریادشان به جان خریده می شد و برای آنها کار می شد. مجموعه باشگاه فقط کوشش کرد تا آنچه که در توان دارد برای بهبود شرایط به کار ببندد و طرفداران را درک کند. از شعار پرهیز کند و در سکوت، مسائل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد. در چنین شرایطی بهترین راه چاره انجام اقدام های عملی برای حفظ روند رو به رشد تیم و کاهش نگرانی طرفداران بود که فازهای بعدی آن را پیش رو داریم.

در وهله اول کوشش این بود که منابع اقتصادی مورد احتیاج تامین گردد که این کار با کوشش مدیرعامل و هیأت مدیره باشگاه با موفقیت تمام صورت گرفت. در ادامه باید تمرینات را در موعد مقرر آغاز می کردیم و این آغاز با تعداد نفراتی بود که در سال های گذشته نیز سابقه نداشت. از دیگر برنامه ها، پرداخت مطالبات بازیکنان و ساماندهی اقتصادی به این بخش بود که در اسرع وقت صورت گرفت. در تمام این مدت با وجود فشارهایی که وجود داشت با تمرکز و به دور شتاب مخرب برای انتخاب سرمربی در کوشش بودیم که به کمک خدا به گزینه مناسبی رسیدیم و معلوم شد بعضی شایعات کینه ورزانه در این بخش که طرفداران را ناراحت نموده بود، صحت ندارد.

درعین حال موازی با این مساله برای حفظ نفرات مد نظر کوشش شد که در این بخش نیز توفیق خوبی به دست آمد و بعد از نفراتی چون محمد انصاری و مصلح، اقدام های لازم در ارتباط با علیرضا بیرانوند و علی علیپور هم انجام شد که به اتفاق احمد نورالهی دیگر ملی پوش تیم به تمرینات اضافه شدند. همچنین پیگیری ها در مواردی چون محمد نادری و بشار رسن نیز دنبال می گردد. طبعاً جذب بازیکن هم باید با توجه به ظرفیت فهرست و نظر سرمربی انجام گردد که مثل تمام موارد دیگر هم بدون کم و کاست صورت خواهد گرفت.

در بخش سخت افزاری نیز تجهیز استادیوم شهید کاظمی و به روز کردن رختکن بازیکنان و تدارک اردویی مناسب از دیگر اقدام های گام به گام و عملی باشگاه بود. البته تردیدی نیست همه این اقدامات نتیجه بخش خواهد بود اگر مانند همواره و به ویژه در شرایط سخت، حمایت و اعتماد طرفداران نسبت به تیم محبوبشان و سرمربی را ببینیم. حمایت و اعتمادی که دیگران را از ایجاد اختلال در کار سرخپوشان مایوس می نماید.

طی کردن این راستا، میسر نبود مگر با اعتماد و اعتقاد طرفداران به خادمین خود در باشگاه بزرگ پرسپولیس و یادمان هست که پیشکسوتانی بودند که با مصاحبه هایشان ما را دلگرم و امیدوار کردند و البته بعضی هم با اتهامات شان به ما انگیزه دادند.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4015

به "باشگاه پرسپولیس از روزهای بحرانی گزارش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس از روزهای بحرانی گزارش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید